Як лікувати глисти у собак.

Глистова інвазія у собаки може супроводжуватися здуттям живота, блювотою, і діареєю, сменяющейся запорами. Хвороба можуть викликати більше 50 видів паразитів. Прискорити постановку діагнозу і підібрати правильне лікування вихованця допоможе лікар-ветеринар.
Вам знадобиться
  • - висівки;
  • - батат;
  • - протиглистовий засіб.
Інструкція
1
Включіть в раціон свого вихованця пшеничні або вівсяні висівки. Для тваринного вагою менше 15 кг додавайте до звичайної порції по половині чайної ложки, більшим - по дві ложки.
2
Покажіть собаку ветеринару і попросіть призначити відповідний комплекс лікарських рослин, спрямований на вигнання глистів з організму. Обов'язково уточніть дозування і спосіб застосування лікувального складу.
3
Дайте чотириногого друга батат або солодка картопля. Він допоможе налагодити травлення і зміцнити шлунок, який страждає в результаті глистової інвазії. Великої особини можна давати 1-2 столові ложки батата в день, а собаці з вагою менше 15 кг - по дві чайні ложки.
4
Додавайте в їжу гострі приправи. Створюючи в кишечнику агресивне середовище, вони сприяють повного вигнання паразитів з організму. Починайте з декількох крупинок або крапель і збільшуйте дозу, поки вихованець сам не відмовиться від «гострого блюда».
5
Підбираючи протиглистні препарати вузькоспрямованого дії, обов'язково проконсультуйтеся про доцільність їх застосування у ветеринара. Дуже важливо знати дозування і спосіб застосування препарату саме для вашої собаки , оскільки він токсичний. Необхідно врахувати фізіологічний стан тварини, стан здоров'я організму, те, які ще лікарські засоби дають собаці, і як вони вплинуть на засвоєння і дія протиглистових препаратів.
6
Не давайте Антигельмінтики собаці в період вагітності або лактації, оскільки це може мати негативний вплив на здоров'я дитинчат. Найкраще зайнятися вигнанням глистів за 10-14 днів до планової в'язки. Якщо провести лікування матері перед в'язкою не вдалося, проганяти глистів цуценятам можна не раніше ніж через 21 день після народження.
7
Дізнайтеся у ветеринарній клініці про те, які ускладнення і побічні ефекти можуть виникнути в результаті лікування, і як ви зможете допомогти своєму улюбленцеві впоратися з ними.