Як скласти резюме психолога.

До складання будь-якого резюме слід підходити відповідально - це ваша візитна картка, перегляд якої повинен викликати бажання неодмінно поговорити з вами особисто. Бажаючи зайняти вакантну позицію психолога, враховуйте основні правила складання резюме та адаптуйте його під конкретну посаду.
Інструкція
1
Вкажіть персональні дані. До них відносяться ім'я, по батькові, прізвище, день і рік народження, сімейний статус. У деяких компаніях є вимога вказати громадянство. У цьому ж пункті перерахуйте способи зв'язку - адреса електронної пошти, мобільний, домашній телефони і відзначте, в який час ви доступні або як з вами краще зв'язатися.
2
Інформація про бажаної посади має бути конкретною. Не слід писати узагальнено, обов'язково вказуйте спеціалізацію. Якщо ви подаєте резюме в компанію, де є вакансія психолога з вузькою спеціалізацією, то формулюйте позицію саме так.
3
Відомості про освіту повинні бути повними - вказуйте не тільки університет або інститут, який ви закінчили, але і курси підвищення кваліфікації, пройдені семінари тощо. Якщо ви можете підтвердити свої знання дипломами або сертифікатами, то вкажіть це.
4
Досвід роботи - цей пункт резюме повинен бути самим об'ємним. Тут важливо повно відобразити саме той досвід, який був отриманий з даної спеціальності. Все, що не має відношення до психології, вказувати не потрібно. Почніть з опису функціональних обов'язків під час проходження практики і закінчите останнім місцем роботи - ви повинні описати все детально, вказуючи дати і особисті заслуги. Цінність психолога як професіонала полягає саме в його напрацьованому стажі - така специфіка посади. Розділіть свій стаж, якщо це відповідає дійсності, на окремі категорії (педагогічний і психологічний, наприклад).
5
Опишіть свої професійні навички якомога повніше - чи маєте ви досвід роботи з групою людей або з окремими особистостями, які з досягнутих результатів під час роботи ви вважаєте вашої особистою заслугою, ніж можете бути корисні саме в цій компанії і на цій позиції. Якщо ви самостійно готували і проводили тренінги, то обов'язково вкажіть тему занять і чисельність учнів.
6
Перерахування навичок і вмінь, які можуть знадобитися в роботі, має бути коротким. Якщо ви володієте іноземними мовами, то обов'язково вкажіть рівень знань. Наявність творчих талантів відзначте відповідним записом. Не варто приділяти багато уваги опису своїх особистісних якостей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gFeBdY28RhA