Як надрукувати книжку в "Ворді". Як у ворде зробити книжку.

У століття високих технологій для більшості людей книга залишається найулюбленішим джерелом інформації. Будь-який електронний текст можна представити у книжковому форматі. Microsoft Word є найпопулярнішим текстовим редактором, що дозволяє зробити це. Як надрукувати книгу в «Ворді»?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, принтер, папір.
Інструкція
1
Перевірте, яка мова активний на вашому комп'ютері в даний момент. Встановіть потрібну мову, натиснувши на ліву кнопку миші.
2
В меню програми Word виберіть вид і розмір шрифту, задайте розміри відступів і міжрядкових інтервалів майбутнього тексту. За допомогою клавіатури наберіть вихідний текст. Можете перенести в Word сканований текст, скопіювавши його для подальшого редагування. У цьому випадку перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і відкрийте нижній рядок «Настроювані поля». Тут ви зможете налаштувати різні параметри сторінки.
3
Скачайте з інтернету програму "Верстка Тексту Книжкою», яка відкривається в мережі у вільному доступі. Вона дозволить перетворити будь-який текст в Word у формат книги.
4
Встановіть спеціальну програму на свій комп'ютер, яка дозволить верстати брошури в Word або редагувати свої тексти. Ви зможете додавати малюнки та коментарі, вставляти таблиці, форматувати зовнішній вигляд документа. У програмі можна також вказати кількість колонок (дві і більше) на сторінці. Якщо ви випадково видалили корисний уривок книги, скористайтеся функцією скасування останньої дії, натиснувши на кнопку «Скасування введення» в верхньому лівому кутку вікна Word.
5
Відредагований макет книги підготуйте до розпечатуванню. Для цього спочатку збережіть його, вибравши в основному меню вікна команду «Зберегти». Після на вкладці «Поля» в секції «Сторінки» виберіть рядок «Брошура» із зазначенням кількості сторінок, встановіть потрібний формат аркушів паперу.
6
У головному меню виберіть «Друк». Задайте необхідну кількість примірників книги. Після розпечатування оформите палітурка або скріпіть листи за допомогою степлера. Врахуйте, що кількість сторінок в вийшла брошурі може відрізнятися від кількості сторінок вихідного документа у форматі Word.