Як замінити масляний фільтр. масляний фільтр ваз 2112.

Масляний фільтр вловлює сторонні домішки, які містяться в моторному маслі, тим самим, запобігаючи їх потрапляння у двигун. Завдяки цьому пристрою термін служби двигуна збільшується в кілька разів.
Інструкція
1
Підготуйте заздалегідь інструменти, які вам будуть потрібні при заміні фільтр а. Потім слід встановити машину на опори і дочекатися поки двигун охолоне, щоб ви не обпеклися гарячим маслом.
2
Знайдіть під днищем автомобіля пробку масляного фільтр а і за допомогою молотка забийте просту викрутку в корпус фільтр а прямо наскрізь. Підставте під отвір непотрібну ємність і зніміть пробку. Нехай все масло витече з нього. Потім відкрутите фільтр і ретельно очистіть підставу, до якого він кріпиться.
3
Нанесіть не великий шар свіжого масла на гумову прокладку встановлюваного масляного фільтр а. Переконайтеся, що прокладка надійно сидить в підставі нового фільтр а. Після цього закручуйте новий масляний фільтр в підставу тієї поверхні, де він закріплений, доти поки ви не відчуєте, що він торкнувся прокладки. Потім зробіть ще три повних повороту для його остаточного закріплення.
4
Приберіть ємність з відпрацьованим маслом і всі інструменти з під машини. Зніміть машину з опори на землю і долийте необхідну кількість моторного масла в бак. Заведіть двигун автомобіля, і нехай він попрацює кілька хвилин, а ви тим часом подивіться, чи не з'явилася в якихось місцях текти.
5
Потім заглушите мотор і зачекайте деякий час, поки його температура не стане нормальною для ваших рук. Відкрийте капот, візьміть спеціальний щуп в бачку для масла і погляньте на масляний рівень. Якщо ви помітили, що рівень масла нижче мінімального значення, необхідно провести його доливку до необхідного рівня.
6
Постарайтеся після заміни масляного фільтр а час від часу перевіряти рівень масла. Запам'ятайте, що відпрацьоване масло ні в якому разі не можна скидати в каналізацію. Його необхідно герметично упакувати і здати в спеціалізований прийомний пункт.
Корисна порада
Міняйте масляний фільтр при кожній заміні масла, щоб запобігти передчасному зносу двигуна і знизити інші поломки.