Як вибрати супутникове обладнання.

Основними достоїнствами супутникового телебачення є висока якість прийнятого сигналу і наявність великого числа доступних для перегляду каналів. Не дивно, що багато росіян замислюються про придбання комплекту обладнання для прийому супутникових каналів.
Інструкція
1
Вибір комплекту супутникового обладнання почніть з вивчення списку операторів, що транслюють супутникові канали. Це можуть бути такі оператори як «НТВ-плюс», «Триколор ТВ», «Радуга ТВ», «Оріон Експрес», Platforma HD та інші. У кожного варіанту є як плюси, так і мінуси. Самим недорогим і поширеним є пакет каналів від «Триколор ТВ» - вартість річної передплати становить всього 600 рублів. Але слід враховувати, що ціна комплекту обладнання для прийому каналів цього оператора завищена і обійдеться вам, з установкою, в районі 10 тисяч рублів. Обладнання для прийому каналів інших операторів дешевше, але вартість передплати у них набагато вище.
2
Купуючи обладнання для прийому супутникових каналів, не беріть антени маленького діаметру. Наприклад, якщо для прийому сигналу «Триколор ТВ» досить антени діаметром 55 см., Візьміть 90-сіантіметровую. Це гарантує вам впевнений прийом в будь-яких погодних умовах - наприклад, при проходженні сильного грозового фронту. Маленька «тарілка» в таких умовах працює погано, зображення на екрані розсипається на квадратики або зовсім пропадає.
3
Вибираючи ресивер (супутниковий приймач), зверніть увагу на те, які кодування він «розуміє». Обов'язково повинен бути слот для підключення спеціальних карт, що дозволяють приймати сигнал в тій чи іншій кодуванні. Наприклад, якщо ви користуєтеся ресивером для прийому каналів «Триколор ТВ», то ви зможете переглядати і «НТВ-плюс», вставивши в слот ресивера модуль, що підтримує кодування Viaccess. Так як обидва оператори віщають з одного супутника (для європейської частини Росії), ви легко зможете приймати відразу обидва сигналу. При цьому базовий пакет «Тріколора» - основні федеральні канали - ви можете дивитися абсолютно безкоштовно. Чим більше на ресівері слотів, тим до більшої кількості операторів ви можете підключитися.
4
Якщо ви вибираєте ресивер з великою кількістю вбудованих кодувань, вам доцільно придбати поворотну антену. У цьому випадку ви легко зможете переходити від одного супутника до іншого. Якщо супутники розташовані у відносній близькості, на нерухомій антені можуть бути встановлені кілька конверторів (прийомних головок). Діаметр антени в цьому випадку повинен бути не менше 90 см.
5
Існують ресивери з жорстким диском, що дозволяють не тільки записувати переглядаються вами фільми і телепередачі, але і робити це в автоматичному режимі. Даная функція дозволить вам не залежати від сітки мовлення - ви можете налаштувати ресівер на запис цікавлять вас фільмів і телепередач і переглянути їх пізніше, у зручний для вас час. Є моделі, що дозволяють дивитися один телеканал і в цей же час записувати інший. Корисною опцією є і наявність USB-виходу, що дозволяє записувати сигнал, що приймається на комп'ютер.
Зручність супутникового телебачення важко переоцінити. Безліч каналів, висока якість сигналу, що поступає - не випадково все більше телеглядачів замислюються про покупку комплекту супутникового обладнання. Але перед тим, хто зважився на покупку, відразу постає питання - яке обладнання вибрати?
Інструкція
1
Комплект обладнання для прийому супутникового телебачення складається з прийомної антени, конвертора, кабелю і найголовнішою і дорогий частини - ресивера. Саме від вибору ресивера, в кінцевому рахунку, залежить те, які саме канали ви зможете просматрівать.На російському ринку на даний момент присутні кілька великих операторів супутникового телебачення - «НТВ +», «Триколор ТВ», «Радуга ТВ», «Оріон Експрес »,« Платформа HD ». При виборі ресивера слід враховувати, послугами якого оператора ви хочете скористатися.
2
«НТВ +». Для перегляду каналів цього оператора підійде ресивер, здатний працювати з кодуванням Viaccess. Відзначимо, що чим більше різних кодувань підтримує ресивер, тим з більшим числом супутників він може працювати і тим дорожче, відповідно, варто. Більшість ресіверів мають спеціальний слот, що дозволяє підключати додаткові модулі для роботи з різними кодуваннями.
3
«Триколор ТВ». Використовуються спеціалізовані ресивери, здатні працювати з кодуванням DRE. Як варіант, можлива покупка DRE-модуля, що вставляється в будь ресивер, оснащений CI-слотом. Такий слот є і на ресіверах DRE, що дозволяє, крім каналів «Трікролор ТВ», переглядати і канали інших операторів - за наявності відповідного модуля.
4
«Радуга ТВ». Для прийому каналів буде потрібно ресивер з вбудованим модулем Irdeto-2 або ресивер з CI-слотом для карт Irdeto-2. Постачальники обладнання рекомендують купувати ресивери з вбудованим модулем доступу.
5
«Оріон Експрес». Знадобиться модуль доступу Irdeto під CI-слот або ресивер з вбудованим модулем. Краще вибрати ресивер, що підтримує кодування Irdeto і Irdeto-2, що дозволить приймати канали «Оріон Експрес» і «Радуга ТВ».
6
«Платформа HD». Телебачення високої чіткості. Необхідний ресивер, здатний працювати з таким сигналом, і модуль доступу DRE Crypt під CI-слот. Відзначимо, що для перегляду телебачення високої чіткості телевізор повинен володіти відповідними можливостями.
7
Найпростіші ресивери дають лише можливість перегляду каналів обраного оператора. Більш складні моделі мають вбудовані жорсткі диски і здатні записувати телепрограми. Для надійної роботи рекомендується вибирати моделі ресиверів, рекомендовані конкретним оператором.