Як зшити утеплені брюки.

Теплі брюки в зимовий час - справжня знахідка для дорослих і дітей. Шиються вони по викрійці стандартних брюк з додаванням підкладки, або з готової тканини з ворсової виворітного стороною.
Вам знадобиться
  • Подходящая тканина, швейні приналежності.
Інструкція
1
Купіть щільну тканину з утепленою изнанкой, такий матеріал зручний в пошитті, так як немає необхідності сострачівать лицьову і підкладкову частини. Приготуйте викрійку вільних брюк (вона повинна бути трохи більшого розміру, враховуючи щільність матеріалу). Якщо шиєте штанці дитині, відзначте місця для додаткового укріплення (коліна і краю штанин).
2
Розкладіть полотно на рівній поверхні і пропрасуйте. Накладіть викрійку, обведіть Кравецьким дрібному, враховуючи припуски на шви, виріжте. Окремо приготуйте деталі, які зміцнюють коліна і низ виробу. Кишені і інші декоративні елементи приметайте до тканинної викрійці, отстрочите.
3
Складіть полотна лицьовою стороною всередину. Змітайте бічні, а потім крокові шви, приміряйте (походіть, присядьте). Якщо вам комфортно, що не тісно в брюках, прострочите всі шви двічі. Пришийте до дитячої моделі з вивороту додаткові "латки".
4
Виверніть, пришийте до бічного шву застібку-блискавку. Змітайте частини пояса, пристрочите його до верхнього краю, вставте гумку, закріпіть її закінчення. Варіантом пояса може бути готова широка еластична смуга, зручна тим, що адаптується до будь-якого розміру талії.
5
Утеплити штани можна і простішим способом. Візьміть готову зручну вам річ на один розмір більше, працюйте з виворітного стороною. Купіть підкладку на клейовий основі, зробіть з неї чотири прямокутні смуги - дві задні та дві передні, шириною трохи меншої ширини брючин. В вивернуті брюки вкладіть будь-які речі, набийте як для манекена.
6
Накладіть утеплювачі на тканину, акуратно приметайте, отгладьте праскою через марлю, щоб приклеїти до штанини. Виверніть, з лицьового боку можете позначити місця утеплення декоративною строчкою. Таку ж теплу річ зробіть за допомогою латочок з щільної тканини на уразливих для холоду місцях, наприклад, утеплите задні кишені. Утеплені брюки готові, а ви захищені від вітру і морозу.