Як пов'язати весільну сукню. Зв'язати весільне плаття гачком.

Ажурна весільне плаття підійде нареченим з будь комплекцією. У ньому ви будете виглядати елегантно і романтично. Крім того, це прекрасний спосіб продемонструвати ваш талант рукодільниці.
Вам знадобиться
  • - 650-700 г пряжі «Ірис»;
  • - гачок №1,5;
  • - штучні квіти для прикраси.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку майбутньої сукні в натуральну величину. Для цього підійде викрійка будь-якого сарафана, плаття прямого покрою або з расклешенной спідницею. Згодом буде зручно прикладати в'язане полотно до викрійці і розраховувати необхідну кількість убавок і збільшень.
2
Виберіть ажурний візерунок. Дуже красиво виглядає плаття , пов'язане узором «ананас». Визначте необхідну кількість раппортов наступним чином. Зв'яжіть контрольний зразок обраним узором. Рекомендована щільність в'язання ажурного візерунка - 26 петель і 10 рядів у зразку 10х10 см. Ви також можете використовувати гачок більшого чи меншого розміру, якщо щільність вашого в'язання відрізняється.
3
Виміряйте ширину зразка і розділіть ширину викрійки на цю величину. Таким способом ви зможете точно розрахувати кількість мотивів.
4
Сукня прямого силуету в'яжіть, починаючи з верху. Зв'яжіть окремо деталі переду і спинки. Виконайте плечові і бокові шви, а потім в'яжіть спідницю вкруговую.
5
стовпчик без накиду зв'яжіть бретелі, починаючи від полички. Так як полотно з бавовняної пряжі може витягуватися, зробіть бретельки регульованими. Для цього пришийте маленькі плоскі гудзики з виворітного боку спинки. Так ви зможете при необхідності легко відрегулювати довжину бретелі, а ваш образ буде бездоганним.
6
Ажурна весільне плаття , пов'язане гачком - прозоре. Якщо ви не хочете шокувати гостей надто відвертим вбранням, зшийте чохол з атласу або підкладкової тканини.
7
Обвяжіте горловину переду, спинки і внутрішній край бретелей по колу «рачьім кроком». Потім таким же чином обробіть зовнішній край бретелей. Прикрасьте плаття квітами, пов'язаними гачком, або зробленими з тканини.
Зверніть увагу
Після того, як весільна сукня буде готово, приколіть його англійськими шпильками до викрійці. Покладіть на гладку рівну поверхню і пропрасуйте праскою з паром через вологу бавовняну тканину.
Корисна порада
Дуже красиво виглядає весільне плаття з тканини, доповнене пов'язаними гачком елементами. Це може бути ліф, або рукав.