Як взяти кредит в Харкові.

Вирішити фінансові проблеми дозволить оформлення кредиту. У Харкові одержати позику досить просто. Якщо ви володієте позитивною кредитною історією і платоспроможністю, то кредитні кошти ви можете забрати у банку вже наступного дня після подачі заявки.
Інструкція
1
Визначте суму грошей, яку ви хочете отримати в кредит. Від цієї величини залежить як термін кредитування, так і складності оформлення позики. Окремо необхідно проаналізувати ситуацію, якщо ви плануєте придбати в кредит автомобіль або нерухомість. У цьому випадку знадобитися отримати документи на майно та оцінити його вартість.
2
Оберіть кредитну організацію. Ідеальним варіантом є той банк Харкова, через який ви отримуєте заробітну плату або з яким співпрацюєте тривалий час. У цьому випадку до вам не буде упередженого ставлення, а хороші відносини з співробітниками відділення допоможуть отримати деякі поблажки. Якщо у вас немає зв'язків у банках міста, то рекомендується проаналізувати кредитні програми за допомогою інтернету.
3
Скористайтеся послугами сайту http://all.kharkov.ua/banks, на якому представлений список всіх банків Харкова. Перейдіть на офіційні сайти кредитних організацій і складіть список програм кредитування, які відповідають вашим потребам. Проаналізуйте складену таблицю. При цьому бажано скористатися кредитним калькулятором, щоб розрахувати щомісячні платежі. Дана інформація дозволить вам оцінити свої можливості з погашення позики.
4
Відвідайте відділення обраного банку. Проконсультуйтеся з кредитним фахівцем з умовами кредитування та отримаєте список необхідних документів. Можна, звичайно, дану інформацію отримати на сайті і подати онлайн-заявку, але особисте спілкування краще, оскільки ви зможете вплинути на думку про себе, що особливо важливо у разі поганої кредитної історії.
5
Надайте пакет документів на отримання кредиту в Харкові. Отримайте позитивне рішення і підпишіть кредитний договір. Після цього вам видадуть в касі готівку або перерахують необхідну суму на розрахунковий рахунок.