Як підключити навушники з мікрофоном до комп'ютера. Як дізнатися Яка звукова карта стоїть на комп'ютері.

Одна з найбільш затребуваних можливостей інтернету, завдяки якій він дійсно є засобом, об'єднуючим багатьох - це доступне безмежне спілкування з людьми, що знаходяться в самих різних точках планети. Однак сам по собі комп'ютер, що складається з монітора і системного блоку, ще не готовий виступати в ролі повноцінного комунікатора. Щоб скористатися всіма принадами інтернету, до нього потрібно підключити навушники з мікрофоном.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер з аудіокартою; -Наушники з мікрофоном
Інструкція
1
Насамперед визначте встановлено чи в комп'ютері звуковий пристрій введення-виведення, або, як його частіше називають, звукова карта. Звукова карта може бути як вбудованої в материнську плату, так і встановленої в окремий слот в системному блоці. Якщо звукова карта відсутня, придбайте її і встановіть, попередньо інсталював всі необхідні драйвери. Для цілей спілкування дорога звукова карта не потрібна: цілком підійде простенька модель, в якій повинні бути роз'єми під навушники з мікрофоном.
2
Ознайомившись з інструкцією користувача звукової карти, визначте, які з роз'ємів на неї призначені для підключення мікрофона, навушників та інших пристроїв. Часто відповідні гнізда на карті позначають певними квітами для полегшення установки відповідних пристроїв. Вставте роз'єми мікрофона і навушників в призначені гнізда.
3
Увімкніть комп'ютер. Зайдіть в Панель управління в настройки звукових пристроїв. За допомогою спеціальних опцій Windows відрегулюйте гучність та інші параметри роботи навушників і мікрофону. Коли все буде готово, не забудьте встановити на комп'ютер спеціальні програми, що дозволяють спілкуватися з усім світом, такі як Skype, Gizmo, GoogleTalk і MailRu Agent.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/M-f_0s2AeKA
Зверніть увагу
Чи не переплутайте гніздо для навушників з гніздом для мікрофона.
Корисна порада
Перед роботою бажано вивчити базові програми Windows
Якщо вам доводиться часто здійснювати голосові виклики за допомогою свого комп'ютера, то використання навушників, суміщених з мікрофоном , може значно спростити ваше спілкування. Після придбання таких навушників, у багатьох користувачів виникають труднощі з їх підключенням.
Інструкція
1
Якщо у вас звичайні провідні навушники, то їх підключення може здійснюватися або через звичайні аудіороз'єми, або через USB-перехідник. У першому випадку дріт навушників буде закінчуватися двома штекерами, забарвленими в рожевий і зелений кольори або промаркованими значками мікрофона і навушників. Щоб підключити їх до комп'ютера, вставте штекери у відповідні їм роз'єми, розташовані на звукової карти комп'ютера. На системному блоці роз'єми можуть розташовуватися як на передній панелі, так і на тильній стороні блоку. Роз'єм для мікрофона завжди має рожеву окантовку, а роз'єм для навушників - зелену.
2
У разі якщо в комплекті з навушниками є USB-перехідник, то підключення до комп'ютера здійснюватиметься через будь-який вільний USB-порт. Вам потрібно підключити перехідник до комп'ютера, а штекери навушників під'єднати до роз'ємів, розташованим на його корпусі. Операційна система повинна автоматично знайти новий пристрій і приготувати його до роботи. Якщо система не зможе впізнати підключене устаткування, вставте диск, який повинен бути в комплекті з навушниками і виконайте установку необхідного ПЗ, яке буде запропоновано вам в момент запуску диска.
3
Якщо у вас бездротові навушники, то для їх правильної роботи вам буде потрібно підключення до USB-порту модуля передавального сигнал, яким комплектуються такі моделі навушників. Швидше за все, буде потрібно установка необхідних драйверів, які знаходяться на диску з програмним забезпеченням. Такі диски завжди йдуть в комплекті з навушниками . Вставте диск в комп'ютер і, слідуючи підказкам Майстра установки, виконайте установку необхідного ПО.