Як взяти кредит в Києві.

Якщо ви вирішили оформити кредит в Києві, то перед тим як звертатися в банк, рекомендується з усіх боків проаналізувати дану ситуацію. Важливим в цьому випадку є не тільки ваш заробіток, а й поточні зобов'язання. Позика не повинен стати для вас обтяжливим.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - ідентифікаційний код.
Інструкція
1
Оцініть потреба в кредит коштах. Для цього необхідно скласти таблицю ваших доходів і витрат. Визначте оптимальну суму, яка може покрити виниклі зобов'язання. Пам'ятайте, що в посткризовий час банки збільшили процентні ставки тому чим менше сума кредит а, тим менше ви в підсумку переплатите. На підставі даних роздумів визначте вигляд кредит ованія.
2
Складіть список банків, які задовольняють вашим вимогам. Для цього можете скористатися ресурсом www.bankstore.com.ua. Перейдіть в розділ «Підібрати кредит » і виберіть спосіб отримання. В результаті ви отримаєте перелік назв кредит них програм і посилання на сайти банків. Тут же ви можете порівняти умови позик, почитати відгуки і подивитися рейтинги.
3
Перейдіть на сайт банку Києва та дізнайтеся список документів, які необхідні для отримання кредит а. Якщо ви берете невелику суму, то багато кредит ні організації вимагають для оформлення паспорт та ідентифікаційний код, дані яких можна вказати безпосередньо на сайті та надіслати онлайн-заявку. Приміром, в «Альфа-банку» співробітники кредит ного відділу з вами зв'яжуться протягом півгодини після подачі онлайн-заяви, повідомлять додаткову інформацію і призначать час, коли необхідно підійти в банк з документами.
4
Зберіть пакет документів. Навіть якщо в умовах кредит ованія написано, що довідка про доходи не потрібна, то краще все одно її отримати. Даний документ не тільки збільшить шанс отримання кредит а, а й дозволить в деяких випадках зменшити процентну ставку або збільшити суму позики.
5
Купуйте товари в кредит безпосередньо на торговій точці. В цьому випадку оформлення позики відбувається в кредит ном відділі торговельної мережі Києва. При цьому вам достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, а процентна ставка в більшості випадку по такому кредит у дорівнюватиме нулю.