Як виплатити кредит, якщо немає грошей. Як заплотіть кредит якщо є прострочення і немає такои суми.

В даний час досить часто можна зустріти ситуацію, коли позичальник не в змозі виплачувати свої зобов'язання по кредиту. Деяких звільнили з роботу, а інші не розрахували свої фінансові можливості. У будь-якому випадку з'являються боргові зобов'язання, які необхідно вирішувати в кожному разі.
Інструкція
1
Спробуйте оформити кредит в іншому банку під нижчі відсотки, якщо відчуваєте, що незабаром у вас не буде грошей для оплати позики. Це дозволить мінімізувати ваші щомісячні витрати і встигнути запобігти отриманню зіпсованої кредитної історії. Наприклад, якщо ви знаєте, що незабаром вас звільнять з роботи, то попросіть роботодавця відстрочити даний момент до оформлення кредиту. В іншому випадку безробітному буде складно отримати в борг гроші.
2
Займіть необхідну суму у родичів або знайомих до вирішення ситуації. При цьому бажано скласти безвідсотковий договір позики. Обговоріть терміни погашення. У цьому випадку ви зможете вчасно погасити кредит і не зіпсувати відносини з банком. Врахуйте, що в майбутньому вам належить повертати вже два боргу, тому приступите до пошуку нового джерела доходу.
3
Домовтеся з банком про реструктуризацію боргу. Поясніть ситуацію, що склалася і попросіть відстрочити платежі по кредитом . В даний час багато банків практикують даний спосіб, при цьому щомісячні платежі мінімізуються або зовсім скасовуються строком на один рік.
4
Зверніться до законодавчої бази, якщо банк відмовляється йти вам на поступку. Необхідно відзначити, що наприклад, в цивільному кодексі прописана ситуація про заборгованість по іпотеці, яка у разі важкої фінансової ситуації може бути відстрочена на кілька років.
5
Подайте позовну заяву до суду, в якому вимагайте від банку взяти до уваги вашу ситуацію. Якщо суд визнає, що втрата роботи не є вашою провиною, то є шанс, що вас звільнять від сплати пені та штрафів і дозволять відстрочити виплати.
6
Отримайте податковий кредит на відсотки по іпотеці. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до податкової інспекції за місцем проживання. Дізнайтеся про умови отримання грошової пільги та заповніть всі необхідні бланки. В результаті ви можете отримати деяку суму як відшкодування раніше сплачених відсотків по іпотеці.