Як знайти корпоративного клієнта.

Кілька хороших корпоративних клієнтів можуть істотно збільшити доходи підприємства. До подібних партнерам потрібен особливий підхід, оскільки, як правило, вони представляють інтереси цілої організації. Пошук корпоративного клієнта також має на увазі під собою серйозну підготовчу роботу.
Вам знадобиться
  • - інтернет-сайт;
  • - сувенірна продукція;
Інструкція
1
Створіть інтернет-сайт, орієнтований на корпоративних клієнтів. Стриманий і лаконічний формат, якісні іміджеві статті, відмінна графіка - все це буде свідчити на користь вашій репутації. Детально опишіть умови роботи з подібними клієнта ми. Як правило, рішення про покупку вашого товару або послуги приймає один відповідальний фахівець. Збудуйте структуру сайту таким чином, щоб даний співробітник міг чітко і ясно побачити переваги роботи з вами.
2
Випустіть фірмову продукцію спеціально для корпоративних клієнтів. Її повинна відрізняти якісна поліграфія, гідний рівень виконання, функціональність в офісному просторі. Це можуть бути іміджеві елементи (канцелярські товари, посуд, аксесуари), докладні буклети, журнали, презентація на електронних носіях. Оскільки така продукція коштує досить дорого, вона повинна потрапляти в руки найперспективнішим потенційним клієнта м. Ретельно продумуйте шляхи її поширення.
3
Створіть базу потенційних корпоративних клієнтів. Для цього використовуйте інтернет, електронні каталоги і різні бізнес-видання. Складіть список компаній, з якими вам хотілося б працювати. Визначте співробітників, які компетентні в прийнятті подібного рішення. Наведіть максимально докладні довідки про компанії. Занесіть всю отриману інформацію в базу.
4
Складіть універсальна комерційна пропозиція на фірмовому бланку. Воно повинно стати головним елементом папки, яка надаватиметься вашим потенційним партнерам. Крім комерційної пропозиції включите в неї візитки відповідальних за корпоративну роботу співробітників, буклети та іншу рекламну продукцію. Призначайте особисті зустрічі з клієнта ми з вашої бази даних, в ході якої ви будете залишати цю папку.
5
Приймайте активну участь в ділових заходах вашого міста і країни. Відвідуйте виставки, конференції, семінари: подібні події є відмінним джерелом ділових зв'язків.
Корисна порада
Зробіть розсилку з пропозицією корпоративних послуг по підприємствах вашого регіону.