Як зробити водопровід в приватному будинку. Як боротися з мухами в приватному будинку.

Для забезпечення повноцінної автономності приватного будинку, необхідно, щоб в ньому було незалежне від центрального водогону водопостачання. Цього можна домогтися за наявності свердловини або колодязя. Для того щоб водопостачання приватного будинку було ефективним, слід дотриматися ряд умов.
Вам знадобиться
  • - насос і автоматика;
  • - мембранний напірний бак;
  • - фільтраційний вузол;
  • - захист насоса від сухого ходу і перевантажень;
  • - труби;
  • - запірна арматура;
  • - фітинги.
Інструкція
1
Виберіть насос перед проведенням монтажу водопроводу . Якщо водопостачання буде здійснюватися з колодязя або свердловини на ділянці, то враховуйте: глибину, наскільки далеко вони розташовані від будинку, скільки поверхів буде забезпечуватися водою, скільки заплановано встановити сантехнічних приладів та водозабірних точок. Такий підхід значно спрощує монтаж водопроводу .
2
Використовуйте поверхневі зважених насоси і досить місткий гідроакумулятор, якщо в приватному домі є підвал, а рівень водопідйому не більше 8 м. Для свердловини, де дзеркало води нижче 8,5 м, підйом води здійсните за допомогою погружного насоса, який встановлюється прямо в свердловину.
3
Встановіть віброізолятори (сантехнічну товсту гуму) на їх ніжки, щоб зменшити шум, який неминучий при роботі насоса. Якщо в приватному домі не передбачений підвал, таку насосну станцію встановіть в приямку, викопавши його поруч з джерелом води і забезпечивши його металевим утепленим кесоном.
4
Доповніть систему водопостачання фільтром грубої очистки, який затримає пісок і суспензії.
5
Поставте захисну мембрану для здійснення тонкої очистки води, якщо вона поганої якості. Щоб запобігти поломку насоса від його роботи в «суху», встановіть поплавець - «захист від сухого ходу» або спеціальну автоматику.
6
Прокладіть підземні трубопроводи нижче глибину промерзання на даній території. Вхід в свердловину подає труби розташуйте на глибині 1,8 м.
7
Утепліть верх свердловини, наприклад, мінеральною ватою, якщо немає можливості ввести трубопровід на глибину промерзання. Її достатньо щільне прилягання забезпечує відмінну перешкоду холодному повітрю.
8
Встановіть водогрійний кабель для забезпечення стабільної роботи водопроводу і водопостачання приватного будинку. Його слід поставити безпосередньо в воду і на ділянки труби, які не захищені від промерзання.
9
Проведіть розводку труб звичайним послідовним способом. Його використовують в невеликому приватному домі , оснащеному кухнею і одним санвузлом. Мінімальна кількість з'єднань забезпечує відмінну надійність і невибагливість системи, однак у неї є істотний недолік: необхідність перекриття однієї труби веде до перекриття всього водопостачання котеджу.
10
Зробіть розводку трубопроводу колекторним способом у великих котеджах, обладнаних декількома санвузлами і безліччю техніки, підключеної до водопроводу. У такій системі вода може перекриватися лише в одній трубі, без повного перекриття водопроводу .