Як відкрити йога-центр. бізнес план йога центру.

Рішення про відкриття йога-центру може стати дуже вигідним рішенням. Але існують ризики, які слід розглянути, і при правильно обраній стратегії ваша установа зможе не тільки принести хороший прибуток, але і поліпшити якість життя багатьох людей.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - грошові кошти;
  • - ліцензія;
  • - приміщення;
  • - спортивне обладнання.
Інструкція
1
Придумайте ідею для вашого майбутнього центру, встановіть цілі і вирішите, якими методами ви будете їх досягати. Зафіксуйте ідею в письмовій формі і розробіть бізнес-план. Ви можете знайти безліч безкоштовних шаблонів в інтернеті.
2
Отримайте достатнє фінансування, необхідне для відкриття йога- центру. Пам'ятайте, що прибуток ви почнете отримувати прибуток приблизно після 12 місяців, тому розподіліть кошти розумно. Багато хто отримує займ у своїх родичів і друзів. Але якщо у вас гарна кредитна історія в банку, то ви також зможете отримати там персональний кредит або позику для малого бізнесу.
3
Зареєструйте центр в якості юридичної особи. Вам потрібно буде зареєструвати свою компанію як індивідуального підприємця або ж товариства з обмеженою відповідальністю, в залежності від особливостей фінансування та надаваних послуг. Виберіть найбільш підходящу форму для вас.
4
Знайдіть відповідне місце для центру. Вибирайте найбільш зручний для відвідування район міста. Можна зняти в оренду недорогу студію в одному зі спортивних центрів, щоб забезпечити собі ще більший приплив клієнтів.
5
Виконайте обробку вашого центру. Він повинен бути оформлений відповідним чином. Стіни найкраще зробити дзеркальними, щоб клієнтам було зручно відпрацьовувати всі рухи, а підлогу слід виконати з килимовим покриттям. Не забудьте про роздягальнях з шафами і душовими.
6
Найміть персонал. Визначте, скільки співробітників необхідно. Пам'ятайте, що в приймальні повинен знаходитися адміністратор, щоб відповідати на телефонні дзвінки і вітати відвідувачів. Також вам знадобляться інструктори, які досконало володіють йогою. Не забувайте про розміщення реклами центру в популярних у вашому місті ЗМІ.