Як назвати другого сина. Як назвати хлопчика за датою народження.

Народження другого малюка - дуже відповідальний крок. Підібрати ім'я новонародженому - справа непроста. Адже воно впливає на долю людини. Мати і батько часто слідують сімейним традиціям, модним тенденціям. Також вони враховують національні, релігійні і навіть політичні погляди.
Інструкція
1
Оберіть ім'я, використовуючи календар. Особливе значення має час року, коли з'явився малюк на світло. Не дарма в старовину для дітей імена вибирали по святках. Відповідна назва людини в списку було найближчою до дати народження (хрещення).
2
Знайдіть таке ім'я, щоб воно запам'ятовувалося і вимовлялося легко, поєднувалося з по батькові. Важко вимовляємо імена - це деяка складність у спілкуванні. Це викликає напругу з боку співрозмовника і незручність у того, до кого звертаються.
3
Враховуйте і те, щоб не було утруднення в освіті пестливих форм. Подібний нюанс передає різне ставлення до людини.
4
не нарікав малюка ім'ям матері або батька, адже це дає нестійкості в характері, збільшується емоційність, з'являється дратівливість. Це можна пояснити тим, що ваше чадо і так багато успадковує від батьків.
5
Не приймайте рішення під тиском родичів або з причини чиїхось примх. Обране ім'я має подобається обом батькам і підходити вашому хлопчику.
6
Не називайте другого сина так само, як і першої дитини. Інакше вийде так, що обом малюкам доведеться відгукуватися на ім'я одночасно. Це буде вводити їх в оману.
7
Подумайте, перш ніж називати другого хлопчика ім'ям улюбленого співака чи політичного лідера. Потрібно розуміти, що відомі персони можуть стати просто непопулярними через якийсь час.
8
Уникайте імен, які можуть надихати на різні прізвиська.