Як знайти клієнта адвокату. Як розкрутити тур фірму.

За роки роботи досвідчені адвокати напрацьовують певну клієнтську базу. Але часто і вони потребують нових клієнтах. В цілому, адвокат рідко надає послуги обмеженому колу клієнтів - набагато важливіше для спеціаліста цього профілю репутація і рівень знання законодавства.
Вам знадобиться
  • - маркетингова стратегія;
  • - ділові контакти з колегами.
Інструкція
1
Розробіть маркетингову стратегію. Адвокати часто публікують оголошення про надання послуг в газетах, журналах і на інтернет-ресурсах. Створення ефективного рекламного оголошення - це окрема задача, яка вимагає детального підходу. Постарайтеся вивчити аналогічну рекламу своїх колег, і створіть тезовий список інформації, який має бути відображений в оголошенні.
2
Вибір самого видання залежить від цільової аудиторії. Адвокат, що спеціалізується в питаннях економічних злочинів і адвокат зі шлюборозлучних процесів зі зрозумілих причин рідко публікують оголошення про свої послуги в одному виданні.
3
Замовте партію рекламних візиток. Вони повинні відрізнятися від особистих. Так, на звороті картки має бути перерахована інформація про адвоката: досвід роботи, дата отримання свідоцтва пр.
4
Попросіть колег рекомендувати вас своїм клієнтам в тому випадку, якщо вони потребують адвокатських послугах вашого профілю або якщо колега зайнятий роботою над іншими справами. В свою чергу, завірте адвоката в тому, що ви поступите точно так же. Залиште в офісі колеги партію своїх візиток. Такі ж візитні картки передавайте всім клієнтам, а також потенційним клієнтам, які, не прийнявши рішення про наймання адвоката, обмежилися первинною консультацією.
5
Проаналізуйте насиченість ринку адвокатських послуг вашої галузі в окремо взятому регіоні. Недостатній клієнтський потік може бути пов'язаний з тим, що ринок перенасичений фахівцями, які багаторічним досвідом роботи зуміли сформувати щільну клієнтську аудиторію.
6
В таких випадках слід розглянути питання переїзду в інший регіон. Найкраще вибирати район з високим рівнем доходів. Складіть список потенційних районів для переїзду і спробуйте зв'язатися з місцевими колегіями адвокатів. Колеги можуть поділитися статистичною інформацією і обстановкою в сфері адвокатських послуг регіону.