Як лікувати ларингіт у дітей до року.

Ларингит у маленьких дітей часто протікає дуже важко, чреватий важкими ускладненнями у вигляді виникнення стенозу гортані і нападів ядухи. Лікування ларингіту у дітей в цьому віці направлено на запобігання нападів, зняття набряку гортані.
Інструкція
1
Спробуйте послабити симптоми задухи до приїзду швидкої допомоги - дитину потрібно тримати вертикально, можна посадити на коліна до дорослого, звільнити від одягу грудну клітку. Запропонуйте дитині випити теплої води або молока (можна додати в молоко щіпку соди). Створіть в приміщенні достатній рівень вологості - розвісьте мокрі простирадла, розставте по квартирі тазики з водою, подихайте парою у ванній кімнаті, де включена гаряча вода. Під час нападу, поки ви чекаєте приїзду лікарів, періодично заходите у ванну, наповнену парою - вологе повітря знімає напругу з гортані і викликає відходження мокроти, дитині стає легше дихати.
2
Заспокоюйте дитини, щоб він не панікував, відволікайте його улюбленими іграшками, гуляйте по квартирі. Не можна допускати тривалого крику і занепокоєння, так як при цьому відразу ж звужується просвіт гортані, що погіршує стан дитини. Носіть дитини на руках так, щоб його тіло перебувало в вертикальному положенні.
3
Якщо ларингоспазмам повторюються неодноразово, то показана госпіталізація - в умовах стаціонару дитина буде під постійним наглядом лікарів, і напади зніматимуть медикаментозно.
4
Мама завжди повинна знаходитися поряд з малюком, щоб контролювати його стан і відслідковувати початок ларингоспазму, особливо в нічний час.
5
Високу температуру слід збивати жарознижувальними препаратами у віковому дозуванні, рясним питтям. Чи не кутайте малюка, одягніть його легко, одяг не повинен здавлювати тіло. Якщо малюк знаходиться на природному вигодовуванні, то необхідно пропонувати йому груди якомога частіше.
6
Робіть інгаляції. Ви можете подихати разом з дитиною над ємністю з гарячою водою - візьміть його на руки, накрийтеся великим рушником і подихайте парою.
7
Дитина повинна приймати антигістамінні препарати, які зменшують набряк слизової оболонки гортані. Спазмолітики («Но-шпа», «Папаверин») послаблюють напругу м'язів. Препарати, що полегшують відходження мокроти, роблять кашель вологим і сприяють звільненню дихальних шляхів від слизу.
8
При важкому перебігу ларингіту показаний прийом антибактеріальних препаратів, які призначить лікар.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LsQPJBH7Cus