Як шити галіфе. Як шити голіфе для малюка.

Галифе - модна річ сучасного гардероба молодих і впевнених у собі людей. Щоб пошити брюки подібної форми, зовсім необов'язково звертатися в ательє до кравцем, ви можете зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрійка вироби;
  • - тканина;
  • - прозора папір;
  • - олівець;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - кравецький крейда;
  • - ножиці;
  • - гудзики;
  • - блискавка
Інструкція
1
Щоб побудувати креслення базової основи брюк галіфе, зніміть такі мірки: обхват талії і стегон, ікри, щиколотки і ноги під коліном. Далі виміряйте довжину ноги збоку, а точніше - відстань від лінії талії до підлоги по зовнішньої бокової поверхні, а також довжину ноги по внутрішній стороні. Виміряйте висоту сидіння і висоту колінної точки.
2
Майте на увазі, що в викрійці брюк-галіфе необхідно використовувати зменшене значення висоти сидіння, а також збільшити значення довжини по шаговому шву.
3
Зменшення висоти сидіння виконуйте при розрахунку розмірних ознак. Необхідна надлишкова довжина крокової лінії виходить при зміщенні лінії переднього згину при побудові викрійки.
4
При побудові викрійки брюк-галіфе візьміть за основу викрійку звичайних брюк і на її основі внесіть необхідні вищевказані зміни. Подібної схемою крою-основою може служити креслення, наведений на сторінці: http://vykrojki.ru/vykrojki/vykrojka-zhenskix-bryuk
5
Щоб полегшити завдання і не займатися самостійним побудовою креслення брюк-галіфе, тим більше, якщо у вас немає навичок закрійника, роздрукуйте викрійку з інтернету. Можна скористатися, наприклад, ресурсом: http://odensa-sama.ru/vykrojki-zhenskoj-odezhdy-zhenskie-bryuki-galife/
6
Потім збільште її до реальних розмірів. Масштаб побудови мініатюрної викрійки, як правило, має наступний розмір: одна квадратна клітка дорівнює 2,5 см. Тому необхідно перевести зменшені розміри в реальні і потім на їх підставі будувати викрійку.
7
Корегуйте довжину і ширину галіфе на свій розсуд: моделювання ліній галіфе визначається виключно вашим смаком. Зважаючи на це ви можете внести деякі корективи в викрійку, наприклад, збільшивши ширину галіфе. Після того як ви закінчите побудова викрійки, виріжте викроєні деталі.
8
Прикладіть почергово всі вирізані елементи до тканини, обведіть їх крейдою, не забувши зробити невелику надбавку на шви (по кілька см з кожного краю). Потім акуратно по лініях виріжте з тканини викроєні деталі галіфе.
9
Приступайте безпосередньо до процедури пошиття. Спочатку прострочите штанини галіфе по швах, як звичайні брюки. Тобто, прикладіть викроєні частини лицьовими сторонами один до одного і прострочіть по лініях.
10
Потім пришийте додаткові елементи, зокрема, кишені й ґудзики. Якщо пояс ви викроювали окремо, пришийте його. А якщо кишені були задумані накладними, пришити їх до того, як сострочіть основні деталі.
11
Зробіть петлі або прорізи для застібання гудзиків і вставте блискавку.