Як вивчити екзаменаційні квитки. перевернути робочий стіл xp.

Іспит служить перевіркою тих знань, які ви отримали за період навчання. Найчастіше за кілька днів до нього видаються екзаменаційні квитки, які необхідно вивчити для успішної здачі випробування.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - маркери;
  • - список екзаменаційних питань.
Інструкція
1
Перегляньте список всіх питань. Виділіть маркером або кольоровим олівцем ті з них, на які ви можете відповісти без будь-якої підготовки. Якщо ви відвідували заняття, то, швидше за все, такі питання будуть. Якщо їх немає, не турбуйтеся, просто врахуйте, що часу на підготовку піде більше.
2
Виділіть іншим кольором ті питання, відповіді на які ви не знаєте взагалі. Звичайно, чим менше їх буде, тим краще. На виділені пункти вам треба буде звернути особливу увагу.
3
Порахуйте скільки питань ви не знаєте зовсім і скільки залишилося не відзначеними. Саме ця кількість квитків вам і належить вивчити. Квитки, відповісти на які ви можете вже зараз, просто повторіть перед іспитом.
4
Визначте, яка кількість днів вам знадобиться для підготовки. Розрахувати це можна таким чином: 5-7 квитків на один вечір. Більша кількість для сприйняття вже буде важким. Пам'ятайте, що головне, розуміти, про що йдеться, а не гнатися за кількістю.
5
Підберіть матеріали для вивчення. Виділіть на це один день. Створіть документ, де зберіть відповіді на всі екзаменаційні питання, які ви збираєтеся вчити. Зберігайте їх послідовність. Дуже часто відповідь на один квиток може логічно випливати з відповіді на попереднє. При пошуку матеріалу ви можете скористатися інтернетом, літературою, підручниками і т.д. Багато залежить від побажань викладача.
6
Приступите до читання знайденого матеріалу. Найкраще зберігати послідовність питань. Справа в тому, що найчастіше в одному квитку міститься 2 питання. Перший з них з першої половини списку, а другий, відповідно, з останньої. Тому навіть якщо ви не встигнете вивчити всі питання, то ймовірність того, що вам попадеться квиток, на який ви не зможете відповісти взагалі, виключається.
7
При запам'ятовуванні намагайтеся спиратися на образи і враження, які виникають у вас в процесі читання. Це допоможе відтворити інформацію точніше. Перед іспитом знову перегляньте список екзаменаційних питань, щоб переконатися в тому, що ви можете відповісти на будь-який з них.