Як відрізнити пресовану шкіру. чому натуральна шкіра на меблях розтягується.

Вироби з якісної натуральної шкіри сьогодні коштують досить дорого. У зв'язку з цим недобросовісні виробники нерідко підміняють цей благородний матеріал пресованої шкірою, що виготовляється з відходів шкіряного виробництва і синтетичних ниток. Речі з пресованої шкіри будуть служити набагато менше, а їх якість часто залишає бажати кращого. Саме тому споживачеві важливо відрізняти даний матеріал від натуральної шкіри.
Інструкція
1
Уважно розгляньте лицьову сторону шкіри. Проведіть нігтем по невеликому малопомітному ділянці. Верхній шар ні в якому разі не повинен відшаровуватися, оскільки якісна шкіра дуже міцна. Крім того, на новій натуральній шкірі вкрай рідко зустрічаються тріщини.
2
Постарайтеся розглянути виворіт шкіри. Це - самий безпомилковий спосіб визначення її якості та походження. Виворіт натурального матеріалу нагадує замшу, володіючи м'якою текстурою і невеликим ворсом. У виробах з пресованої шкіри зворотний бік часто зміцнюють тканиною. Занадто гладка і однорідна текстура вивороту також може свідчити про штучне походження.
3
Спробуйте підпалити шкіру . Даний спосіб складний у реалізації, якщо мова йде про готових виробах, проте дає повну гарантію результату. Втім, для експерименту достатньо навіть 1-2 мм матеріалу. Пресована шкіра при горінні дасть яскраво виражений хімічний запах, натуральна же буде виділяти характерний природний аромат.
4
Якщо ви купуєте взуття і хочете бути впевненими, що вона зроблена не з пресованої шкіри, просто надіньте її і прислухайтеся до своїх відчуттям. Оскільки пресована шкіра виготовляється з великим вмістом синтетичних волокон, нога в такому взутті буде потіти і відчувати себе некомфортно. Крім того, річ, виконана з подібного матеріалу, матиме неприродний запах.
5
Спробуйте розтягнути виріб. Натуральна шкіра виявиться еластичною на дотик, а річ з неї обов'язково візьме первісну форму. Пресована шкіра розтягується вельми слабо і може порватися при сильному впливі.
Зверніть увагу
Занадто великий малюнок або тиснення на шкірі повинно вас насторожити. Можливо, тим самим виробник мав намір «замаскувати» низька якість і видати пресовану шкіру за натуральну.
Корисна порада
Потримайте шкіряний виріб в руках. Річ з пресованої шкіри навряд чи нагріється від вашого тепла.