Як перестати бути шкідливою.

Ідеальних людей не існує. У кожного - будь то чоловік чи жінка - обов'язково, разом з перевагами, знайдуться недоліки. Один з найістотніших, що доставляють багато клопоту в спілкуванні з оточуючими, - так звана ёвредность. Вона не красить ні сильна стать, ні слабкий. Але, в силу більшої емоційності жінок, шкідливість, головним чином, властива все-таки ім. Як же перестати бути шкідливою?
Інструкція
1
Насамперед, зрозумійте, що в тому, що ви ніяк не може знайти спільної мови з іншими людьми, має погану репутацію, винні самі. На жаль, визнати це часом дуже важко. Вредина зазвичай переконує себе в зворотному: її просто-напросто не люблять тому, що вона розумна, талановита, принципова, звикла «різати правду-матку». Прийти до такого «логічного» висновку дуже просто, от тільки це та сама простота, яка гірша за крадіжку.
2
вредничала в переважній більшості випадків ті жінки, у яких серйозні проблеми або в особистому житті, або на роботі. Вони ніби знаходять «віддушину», відчувають полегшення, псуючи настрій іншим. Діючи за егоїстичному правилу: «Якщо мені погано - нехай і іншим буде погано!» Постарайтеся вселити собі, що від такої поведінки проблеми не зникнуть, а тільки посиляться. Чи не краще спробувати розібратися, в чому їх причина?
3
Також пам'ятайте, що Вредина, як правило, бувають слабовільні, невпевнені в собі люди з украй низькою самооцінкою. Вони пліткують, кажуть гидоти про інших, роздмухують конфлікти на догоду своїм комплексам, які заважають їм нормально жити. Подумайте: невже так приємно мати репутацію слабовільний невдахи?
4
Струсніться і вселите собі: ви звичайнісінька жінка, яка нічим не гірше інших. У вас є не тільки недоліки, але й гідності. Навчіться отримувати позитивні емоції від самих, здавалося б, звичайних, буденних речей.
5
Частіше посміхайтеся. Знайдіть собі цікаве захоплення, хобі. Докладете всіх зусиль, щоб підвищити самооцінку.
6
Згадайте стару істину: ходіть з людьми так, як би вам хотілося, щоб вони чинили з вами. Викиньте з голови думку, що навколо одні заздрісники і недоброзичливці. Так не буває. Вчіться правильному спілкуванню з людьми. Результати не змусять себе довго чекати.
Шкідливість - одне з найбільш непривабливих якостей, яке властиво людям, як правило, незадоволеним своїм життям. Зривати злість на оточуючих, використовуючи іронію і навіть сарказм, - погана ідея. Чи не бути шкідливим можливо, пройшовши кілька етапів «очищення» від цієї якості.
Інструкція
1
Аналізуйте своє життя на предмет тих чинників, які зробили вас врединой. Напевно у вас є парочка випадків, що вплинули на спілкування з оточуючими. Невдалі відносини, проблеми в родині, зловтіха начальник - все це здатне зашкодити вашій особистості.
2
Постарайтеся менше сперечатися. Вредина властиво вважати себе правими в будь-якій ситуації, а адже це найчастіше не так. Намагайтеся адекватніше оцінювати ситуацію, не кидатися в гучні суперечки з кожним, хто хоч трохи незгодний з вашою думкою.
3
Підвищуйте самооцінку. Для позбавлення від кількостей на адресу колег і знайомих варто перестати наносити таке ж удари по собі. Повірте в свої сили, оцініть гідності, уважно розгляньте недоліки і зрозумійте, що вони грають не таку вже й важливу роль у житті. Полюбіть себе, і ваше ставлення до оточуючих зміниться.
4
Повірте в доброзичливість людей. Далеко не всі люди бажають вам заподіяти шкоду, є й такі, які люблять і цінують вас за безліч переваг. Більше того, незнайомі люди спочатку завжди оцінюють один одного позитивно, тому перестаньте проявляти свою шкідливість при першому зручному випадку. Ображати людей негарно, і це призведе до поганих наслідків.
5
Несіть у світ добро і позитив. Всесвіт прийме вас будь-яким, але обов'язково врахує, які емоції ви несете з собою оточуючим. Посміхайтеся незнайомцям, з якими ви випадково перетнулися поглядами в метро, робіть компліменти колегам і друзям, думайте про хороше. І тоді все добро повернеться до вас в набагато більших масштабах.
6
Знайдіть заняття собі до душі. Творчий виплеск емоцій сприяє гармонії, тому постарайтеся зайняти себе цікавим хобі, яке допоможе вам почувати себе краще.
Корисна порада
Звичка постійно вередувати вже точно не сприяє контактам з оточуючими вас людьми, а адже без них життя просто неможлива. Так як вам доведеться жити в суспільстві, то варто почати викорінювати шкідливість якомога раніше.