Як включити ява скрипт в "Опері".

Багато додатків, що вбудовуються в інтернет-сторінки, використовують технології та спеціальний мова програмування Java. Однак, незважаючи на схожість назв, JavaScript і, власне, Java - це дві абсолютно різні функції, призначені для виконання різних завдань.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер останню версію вільно розповсюджуваної технології Java з офіційного сайту компанії.
2
Викличте головне меню системи комп'ютера натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для здійснення процедури включення JavaScript в браузері Opera.
3
Відкрийте програму і розкрийте меню «Інструменти» верхній панелі інструментів вікна браузера.
4
Вкажіть команду «Налаштування» та виберіть вкладку «Вміст» діалогового вікна.
5
Застосуйте прапорці на полях «Включити JavaScript» і «Включити Java» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
6
Виконайте аналогічну операцію включення JavaScript і в інших встановлених браузерах - запустіть додаток Mozilla Firefox і розгорніть меню «Інструменти», розташоване у верхній панелі інструментів вікна програми.
7
Перейдіть в пункт «Налаштування» та виберіть вкладку «Вміст» діалогового вікна налаштувань.
8
Застосуйте прапорці на полях «Використовувати Java» і «Використовувати JavaScript» і підтвердіть збереження зроблених змін натисканням кнопки OK.
9
Запустіть інтернет-оглядач Internet Explorer і розгорніть меню «Сервис» верхній сервісної панелі інструментів головного вікна браузера.
10
Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і виберіть вкладку «Безпека» діалогового вікна властивостей.
11
Викличте наступне діалогове вікно параметрів безпеки натисканням кнопки «Інший» у нижній частині вікна властивостей.
12
Перейдіть до групи «Сценарії» і застосуєте прапорець на полі «Дозволити» розділу «Активні сценарії».
13
Застосуйте також прапорець на полі «Дозволити» розділу «Виконати сценарії програм Java» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
14
Перезапустіть використовуваний браузер для збереження нових налаштувань.
Якщо одним і тим же комп'ютером по черзі користується кілька людей, один з них може відключити в Opera обробку скриптів. Змусити браузер знову підтримувати їх можна через меню.
Інструкція
1
У новій версії браузера Opera для входу в меню натисніть червону кнопку, розташовану в лівому верхньому кутку. У старій версії або при включеному класичному інтерфейсі меню і так розташоване під заголовком вікна.
2
Знайдіть пункт меню «Налаштування» - «Загальні настройки» (в нових версіях браузера) або «Інструменти» - «Налаштування» (у старих версіях).
3
У вікні налаштувань виберіть вкладку «Додатково».
4
У переліку зліва виберіть пункт «Вміст».
5
Встановіть галочку «Включити JavaScript" (не переплутайте з сусідньою галочкою «Включити Java» - вона керує не скриптами).
6
Натисніть кнопку Ок. З цього моменту скрипти в браузері знову включені.
7
Ті сторінки, які вже завантажені, перезавантажте (перейшовши на відповідну вкладку і натиснувши F5, Ctrl-R або екранну кнопку із круглою стрілкою - «Оновити»). Після цього скрипти почнуть виконуватися і на них.
8
Врахуйте, що вкладка «Вміст» вікна «Налаштування для сайтів», що викликається через контекстне меню, не дозволяє окремо включати або відключати підтримку JavaScript для определtнних сайтів. Таким чином можна налаштовувати тільки підтримку Java, Flash і т.п. JavaScript ж можна вмикати та вимикати тільки глобально - для всіх доменних імен відразу.
9
При звичайній роботі в інтернеті тримайте підтримку JavaScript постійно включеною. Відключайте її перед відвідуванням сайтів, про які відомо, що розташовані на них скрипти становлять небезпеку або просто здатні викликати зависання, уповільнення роботи або аварійне завершення роботи браузера. Закривши вкладку з таким сайтом, увімкніть скрипти , інакше не будуть працювати і такі корисні веб-додатки, як WordPress. Якщо перенастроювати браузер всякий раз не хочеться, скористайтеся для відвідування сайтів з небезпечними або неграмотно складеними скриптами одним з наступних сервісів: http://google.ru/gwt/nhttp://skweezer.com