Як вибрати реле напруги.

Реле являє собою прилад з сукупністю електронних пристроїв контролю та силової частини навантаження. Цей пристрій широко використовується в схемах управління, а також в автоматичних пристроях, завдяки своїй здатності керувати високими потужностями на виході при малопотужних вхідних сигналах. Також даний прилад здійснює комутацію ланцюгів і фіксує відхилення від необхідного рівня.
Інструкція
1
Визначте, які характеристики реле вам необхідні. По-перше, знайдіть необхідну величину спрацьовування, яка являє собою суму вхідного параметра, при якій спрацьовує реле. По-друге, виберіть потужність реле. Особливу увагу приділіть її самої мінімальної потужності, яка повинна підводитися до робочого органу. Вона необхідна для перекладу реле з початкового стану в робочий.
2
Обчисліть керовану потужність, яка потрібна для реле саме для ваших умов. Потужності управління діляться на реле ланцюгів: високої потужності (силове реле), середньої потужності (Не більше100 Вт) і низької потужності (до 25 Вт).
3
З'ясуйте, який час буде потрібно для спрацювання реле, тобто яким буде проміжок часу між моментом подачі сигналу і початком його безпосереднього впливу на ланцюг. Реле за таким видом характеристик ділять на реле часу, уповільнені реле і швидкодіючі реле.
4
Зверніть особливу увагу при виборі самої конструкції реле, так як від неї теж буде залежати потужність. Подивіться на характеристики, які відносяться до недоліків цього пристрою, а саме: величина механічного ресурсу, швидкість здійснення роботи, величина перешкод під час замикання, величина електричного ресурсу. Подивіться, яка величина робочого напруги в обмотці реле, вона обов'язково повинна відповідати даним в технічній документації.
5
Віддайте перевагу реле з високими характеристиками робочого напруги. Під час короткочасної подачі підвищеного напруги на обмотку може відбутися механічне перенапруження в контактній групі. Обов'язково зверніть увагу на значення комутованого струму і значення передбачуваного навантаження, від цих характеристик буде залежати основна потужність реле.