Як відкрити cab-формат.

Файли формату .cab представляють із себе архіви, використовувані операційною системою Windows для установки системних файлів. Повною назвою таких файлів є Windows Cabinet File, а основним застосуванням - збереження додатків та інструкція для OS по їх реєстрації і розміщенню.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, спеціальні програми.
Інструкція
1
Використовуйте додаток Microsoft System Configuration Utility для виконання операції відкриття файлу з розширенням .cab на комп'ютері під керуванням OS Windows. Для цього відкрийте головне меню системи натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати».
2
Введіть значення msconfig в рядок «Відкрити» та натисніть кнопку OK, щоб підтвердити запуск необхідної утиліти.
3
Використовуйте стандартний архіватор WinRar для відкриття файлів обраного типу або спробуйте змінити розширення .cab на .rar. Для цього виберіть в головному меню системи пункт «Усі програми» і розкрийте посилання «Стандартні».
4
Відкрийте програму "Провідник Windows» і розгорніть меню «Сервис» у верхній панелі інструментів вікна програми.
5
Вкажіть пункт «Властивості папки» і перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна.
6
Зніміть прапорець на полі «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» в групі «Додаткові параметри» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
7
Виконайте необхідну операцію зміни розширення або скористайтеся спеціалізованим додатком, призначеним для відкриття Сab-файлів.
8
Завантажте та встановіть на комп'ютер вільно розповсюджується в інтернеті додаток InstallShield CAB File Viewer.
9
Запустіть програму і розгорніть меню File верхній панелі інструментів вікна програми.
10
Оберіть команду Open і вкажіть шлях до підлягає відкриттю файлу з розширенням .cab в діалоговому вікні.
11
Натисніть кнопку OK, щоб підтвердити відкриття обраного файлу і розкрийте меню View у верхній службової панелі інструментів вікна програми.
12
Вкажіть пункт Components для можливості перегляду вмісту cab-файлу або розгорніть меню Tools і вкажіть команду Extract File при необхідності вилучення обраного компонента архіву.