Як розкрутити сауну.

Відвідування сауни протягом багатьох років залишається одним з найбільш затребуваних видів дозвілля. Саме тому навколо будується чимало відповідних закладів. В умовах конкуренції розкрутити власну сауну можливо з використанням комплексу різних заходів щодо просування.
Вам знадобиться
  • - рекламна продукція;
  • - інтернет-сайт;
  • - клієнтська база.
Інструкція
1
Надрукуйте недорогі рекламні купони формату візитної картки. Крім основної інформації про вашу сауні такий купон може надавати право на одноразову знижку. Перспектива дисконту дозволить потенційному клієнтові не викидати купон, а зберегти його у себе.
2
Поширюйте рекламну продукцію у великих торгових центрах, на вулиці, виділяючи з натовпу представників цільової аудиторії. Крім того, доцільно замовити лифлет-холдери (невеликі стенди для листівок і візиток) і розставити їх у фітнес-центрах, салонах краси, магазинах, будинках відпочинку.
3
Ведіть клієнтську базу і дбайте про лояльність відвідувачів. Запропонуйте новим клієнтам надати коротку контактну інформацію, занесіть її в базу, а відвідувачеві подаруйте дисконтну картку на наступні відвідування. Крім того, пропонуйте постійним клієнтам приводити нових відвідувачів в обмін на ще більшу одноразову знижку. Використовуйте клієнтську базу для інформування про акції та привітань зі святами.
4
Проаналізуйте дії конкурентів і постарайтеся знайти унікальну пропозицію або послугу, яка не надається іншими. Це може бути кедропластовая кабіна або особливий вид масажу, які є у вашій сауні.
5
Проводьте спільні акції з іншими закладами. Наприклад, об'єднайтеся зі спортивним клубом або санаторієм. Розвісьте рекламні плакати, обміняйтеся клієнтськими базами, роздавайте відвідувачам флаєри.
6
Створіть сайт-візитку. Якісні фото, детальний опис послуг, чіткий графік і прайс-лист - все це допоможе в просуванні сауни. Запис по інтернету також буде зручною для більшості клієнтів.
Корисна порада
Створіть приємну атмосферу в сауні. Бездоганна чистота, гарна парна, стильні аксесуари, зручна парковка: подібні деталі викличуть у відвідувачів бажання повернутися до вас ще раз і рекомендувати сауну знайомим.