Як розібрати електробритву.

Для проведення дрібного профілактичного ремонту електричної бритви її потрібно розібрати. Розбирання може бути як часткової, так і повною. Порядок демонтажу деталей бритви може істотно відрізнятися в залежності від виробника і конкретної моделі приладу. У кожному разі, повне розбирання пристрою не рекомендується робити, якщо не закінчився строк гарантійного обслуговування електробритви.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ніж.
Інструкція
1
Для демонтажу бритви з колекторним двигуном зніміть захисний ковпачок і ножовий блок. Від'єднайте кришку (волосоулавліватель). Відіжміть утримувачі ножового блоку і вийміть ножі бритви.
2
Відверніть гвинти кріплення і зніміть одну з половинок корпусу. Посуньте корпус бритви по шнуру в сторону вилки. Тепер відверніть гвинти кріплення планки з'єднувального шнура. При необхідності ремонту відпаяти шнур. Якщо метою розбирання є ремонт електричного двигуна, від'єднайте його, відкрутивши кріплення, зніміть шайби і гумові прокладки.
3
Для заміни корпусу електробритви розберіть прилад, відверніть гвинт, що кріпить половинки корпусу і відсуньте скобу. Від'єднайте екран від статора, відсуньте екран і лакоткань в сторону. Демонтуйте шнур. Після ремонту просмикніть шнур в отвір нового корпусу і припаяйте його, керуючись монтажною схемою.
4
Іноді розбирання проводиться для заміни повідка. У цьому випадку додатково до загальної розбиранні відверніть два регулюючих гвинта, що кріплять повідець і зніміть стопорні гайки. Надіньте на ексцентрик новий повідець, після чого осадіть механізм до упору.
5
При заміні щіток по закінченні стандартної розбирання відверніть гвинти, що кріплять щіткотримач і вийміть їх. Від'єднайте від щіткотримача пружину і щітку.
6
При демонтажі бритви з вбудованим електромагнітним вібратором спочатку зніміть захисний ковпачок. Відіжміть утримувач і вийміть ножовий блок. Відверніть гвинти і зніміть кришку корпусу приладу. Вийміть з пазів корпусу контактну колодку, вимикач мережі і перемикач напруги. Зніміть ковпачок, шайби, міст і пружини якоря вібратора. Від'єднайте статор з котушками збудження.
7
Як правило, розбирання електробритви проводиться для профілактичного обслуговування або заміни несправних деталей. Прагніть до того, щоб без крайньої необхідності не демонтувати деталі, які не потребують профілактиці або ремонті. Після закінчення демонтажу пристрою зробіть його збірку в зворотній послідовності. Особливу увагу зверніть на надійність кріплення деталей.
Електрична бритва давно стала корисним аксесуаром, що дозволяє швидко і та ефективно видаляти волосся і доглядати за шкірою обличчя. З її допомогою можна за лічені хвилини привести особа в порядок, підрівняти віскі, вуса і бороду. За своєю конструкцією електробритва являє собою електромеханічний пристрій, що працює від мережі або акумуляторів.
Інструкція
1
Головний елемент електробритви - ножовий блок, оснащений сітковими або дисковими ножами. Рушійна частина пристрою приводиться в дію електродвигуном, що живиться від побутової мережі або від вбудованих в бритву акумуляторів. Всі деталі електричної бритви укладені в пластмасовий корпус, що має ергономічні обриси, які дозволяють зручно утримувати пристрій у руці.
2
Для вирівнювання скронь і бакенбардов, а також для підстригання бороди і вусів електробритва може бути оснащена тримерами - вбудованим блоком відкидного або висувного типу. Ця додаткова система майже не займає місця, але збільшує функціональність електробритви. Привести триммер в робоче положення можна легким рухом руки.
3
В якості робочого органу електричної бритви використовується пари ножів. Один з них, нерухомий, при голінні щільно прилягає до шкіри. Рухомий ніж, який обертається або здійснює поступальні рухи, зрізає волоски, що проникають крізь отвори нерухомої частини ножового блоку. Зазвичай такий блок легко від'єднується від електробритви, що дозволяє очищати пристрій від забруднень і при необхідності робити заміну ножів.
4
Бритви роторного типу оснащуються головками, що обертаються по колу. Число таких головок може бути різним; зустрічаються бритви з двома, трьома і навіть п'ятьма обертовими елементами. У кожній голівці є численні канали або отвори. Крізь них проходять волоски, які зрізаються при швидкому обертанні робочого органу. Вважається, що роторні бритви краще підходять для чутливої шкіри і обробки важкодоступних місць.
5
Головка бритви сітчастого типу має вигляд гнучкою металізованої смужки з дуже дрібними отворами. Така сіточка закриває ножовий блок, елементи якого роблять часті коливальні рухи з боку в бік. У подібних моделях електричних бритв волоски зрізаються при зворотно-поступальному, а не обертальному русі. Найкращі моделі сітчастих електробритв не поступаються за якістю гоління роторним пристроям.
6
Користуватися електричної бритвою дуже зручно, але певний навик все ж потрібно. Щоб збрити волоски, необхідно здійснювати кругові або поступальні рухи, акуратно притискаючи робочу частину інструменту до шкіри. Одна з переваг електричної бритви - можливість «сухого» гоління і економія на гелях, кремах або пінках, без яких не обійтися при використанні бритвеного верстата.