Як написати запрошення на виставку.

Кращий спосіб презентувати новинки продукції - це персональна виставка. В невимушеній обстановці ви зможете одержати набагато більше ділових перемог, ніж в робочому кабінеті. Але як скласти ефектне запрошення на виставку, яка не загубиться серед численної ділової кореспонденції та приверне увагу одержувача?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер та інтернет;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Щоб ваша виставка зібрала велику кількість відвідувачів необхідно розробити оригінальне, змістовне і інтригуюче запрошення . При виборі дизайну і способу подачі інформації орієнтуйтеся на цільову аудиторію.
2
Якщо ви хочете запросити на виставку потенційних партнерів по бізнесу, людей ділових і серйозних, то переходите відразу до суті питання. Чітко викладіть, в чому новизна і перспектива вашої продукції, зверніть увагу на її актуальність. Зайняті бізнесмени не будуть витрачати свій час на розробки «вчорашнього дня». Стиль такого запрошення повинен бути лаконічним, стриманим і строгим.
3
Запрошуючи на виставку потенційних споживачів, застосуйте іншу стратегію. Приміром, ви складаєте запрошення на виставку інноваційної лінії миючих засобів. Основна частина вашої цільової аудиторії - жінки. Тому виключіть всі складні і незрозумілі терміни, зробіть пропозиції короткими, але змістовними.
4
Щоб клієнт-покупець точно прийшов на виставку, він повинен зацікавитися продуктом. А точніше не самим продуктом, а можливостями, які він надає. Важливе не саме миючий засіб, а його екологічність, безпечність та кількість тарілок, яке їм можна відмити. Тут ви можете вжити різні епітети, порівняння та метафори.
5
Визначившись зі змістом запрошення, продумайте його форму. Якщо ви робите електронне запрошення на виставку, то вашу креативну думка обмежують лише технічні можливості (наявність анімацій, відеороликів, аудіо-звернень і, звичайно ж, фото).
6
А ось при замовленні друкованих запрошень рамки набагато жорсткіше. Ви можете зробити його у формі «книжки», помістивши графічну інформацію і заголовок на одній стороні, а рекламний слоган, короткий опис продукції і дані (дату, місце проведення) - на развороте.Мо жно зробити запрошення і у вигляді листівки. Цей варіант підходить, якщо виставка проходить напередодні якогось свята. З одного боку розмістіть графічне поздоровлення з символом торжества і з вашою продукцією, а на звороті вкажіть всю контактну інформацію.