Як зробити кухню своїми руками. Як зробити летнию кухню.

Кухня - це наступне після санвузла приміщення, яке повинно бути заплановано при ремонті квартири. Вони не тільки пов'язані спільними комунікаціями: трубопроводом і каналізацією, а й мають спільне в ремонті і обробці, так як і ванна кімната, і кухня - приміщення з підвищеною вологістю.
Інструкція
1
Як і будь-яке інше серйозна справа, ремонт кухні потрібно спланувати. Зазвичай його починають зі штукатурки і шпаклівки, далі встановлюють стельове покриття або фарбують стелю, потім клеять шпалери або кладуть плитку, встановлюють підлогову плитку, водостійкий ламінат або лінолеум. Після чого встановлюють світильники, розетки, вимикачі та вентиляцію. У висновку ставлять меблі, вбудовують техніку, мийку, навішують шафи і витяжку.
2
Техніка для кухні та меблі повинні бути точно підібрані відповідно до габаритів кухні. Робоча зона господині, куди входить зона готування їжі, зона зберігання продуктів і місце обробки продуктів та їх мийки повинна бути правильно організована. Вся зона повинна розміщуватися на 4-6 метрах. Ергономіка кухні припускає розміщення зони мийки між холодильником і плитою. Якщо щось плануванні вашої кухні в цю формулу не вписується, то змінити місце розташування однієї з зон. Перенести мийку або плиту зараз не проблема. Водний трубопровід можна подовжити пластиковими трубами, а газову плиту перемістити в інше місце, використовуючи гнучкий шланг. Але пам'ятайте, що роботи по перенесенню плити повинен виконувати газовщик, інакше можуть виникнути неприємності.
3
Розміри меблів і її розташування потрібно знати ще до того, як буде розпочато ремонт. Гарнітур можна розміщувати як уздовж стіни, так і в кутку. Якщо кухня простора, то меблі можна розмістити посередині кімнати, приєднавшись до однієї зі стін. Це так званий острівний спосіб установки. Він дозволяє поєднати робочу зону з барною стійкою.
4
Окремо слід сказати про витяжці. Якщо ви високо цінуєте свої зусилля і гроші, то встановлювати витяжку слід обов'язково, інакше вже через кілька місяців вся кухня покриється тонким шаром жиру і пилу. Найчастіше ставлять підвісні витяжки. Їх монтують під шафку над плитою. В якості очищає речовини в них використовується вугільний фільтр. Такі витяжки вважаються самими дешевимі.Встраіваемие витяжки монтують всередину шафки. Вони висуваються на час приготування їжі. Вони дуже компактні, мають 2 мотора, а значить більш потужні. У той же час вони не набагато дорожче попередніх. Купольні витяжки прикріплюють прямо до стелі. Вони мають найрізноманітніший дизайн і технічні параметри.
Корисна порада
Все поверхні в кухні піддаються впливу вологи з цього і потрібно виходити, обираючи матеріали для меблів, стелі, підлогове покриття, шпалери або плитку на стіни.