Як відключити звукову плату.

Необхідність відключення інтегрованої звукової плати виникає в момент установки в системний блок комп'ютера додаткового аудіопристрої. Для виконання цієї процедури не буде потрібно володіння спеціальними навичками, достатньо мати права адміністратора.
Інструкція
1
Після установки нової звукової плати включите комп'ютер і увійдіть в систему під обліковим записом з правами адміністратора. Відключити інтегровану плату з профілю користувача з обмеженими правами не вдасться.
2
Клацніть на іконці «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть команду «Властивості». У новому діалоговому вікні перейдіть в розділ «Диспетчер пристроїв».
3
Якщо значок «Мій комп'ютер» на робочому столі відсутній, відкрийте меню «Пуск», перейдіть в апплет «Панель управління» і відкрийте розділ «Диспетчер пристроїв».
4
Розгорніть елемент «Звукові, відео та ігрові пристрої» і клацніть правою кнопкою миші по значку відповідної звукової плати, яку необхідно відключити.
5
В контекстному меню, яке з'явиться при цьому, виберіть команду «Вимкнути» або «Видалити». В останньому випадку буде виконана процедура деінсталяції драйвера. Ця дія оборотне, якщо вам буде потрібно знову включити пристрій, достатньо буде виконати установку актуальної версії драйвера.
6
Якщо на будь-яке з вищевказаних дій система відповідає помилкою, виберіть в тому ж меню пункт «Властивості», а потім натисніть кнопку «Відключити» на вкладці «Драйвер» системного діалогового вікна звукового пристрою. Інший варіант - повністю видаліть драйвер плати, натиснувши відповідну кнопку.
7
Після завершення деактивації або видалення драйвера інтегрованої плати, перевірте наявність аналогічних системних файлів для знову встановленого пристрою. Для цього можна використовувати команду «Оновити» з вкладки «Драйвер» діалогового вікна нової звукової карти.
Зверніть увагу
В деяких випадках виконання цієї процедури доведеться завершити перезавантаженням комп'ютера. Якщо звукову карту вищевказаним способом відключити не вдається, не поспішайте шукати інші варіанти вирішення проблеми - просто перезавантажте систему.