Як зробити ескіз друку.

У кожного юридичної особи (фірми) повинна бути власна печатка. При цьому, її зовнішній вигляд повинен відповідати деяким вимогам. Найдешевше виготовити ескіз друку самостійно.
Вам знадобиться
  • - знання графічних редакторів;
  • - програма Stamp;
  • - програма Photoshop;
  • - принтер.
Інструкція
1
Встановіть програму Stamp на комп'ютер, на якому ви будете складати ескіз майбутньої друку або штампа. Після завершення процесу установки запустіть програму.
2
Уважно ознайомтеся з інтерфейсом програми. Знайдіть пункт мене «Файл». Натисніть на нього лівою кнопкою миші. Потім клікніть мишею на пункті «Створити нову печатку».
3
Тепер виберіть пункт «Створення та редагування». Це дозволить вам продовжити роботу в програмі.
4
Оберіть форму друку. Найчастіше для печаток використовується кругла форма.
5
Уважно заповніть всі необхідні поля. Внесіть в них повне найменування вашої організації, ІНН, реєстраційні дані. Рядки йдуть від краю друку до її центру. У пункті «Параметри рядків» обов'язково вкажіть розмір і тип шрифту, розташування рядків, нахил літер. Крім того, ви можете вибрати дзеркальне відображення символів, а також вибрати, чи потрібна заливка фону під буквами.
6
Тепер виберіть пункт «Малюнок». Виберіть зображення, яке опиниться в центрі друку. Це може бути логотип вашої організації, або герб Російської Федерації. Пам'ятайте, що використовувати зображення герба можуть тільки державні (муніципальні) організації. В якості зображення в центрі друку можна використовувати виключно графічні файли bmp формату. Це дозволить зберегти якість зображення при друку.
7
Знайдіть пункт «Розумієте». Поекспериментуйте. Він створює ефект справжньої друку, змащуючи зображення. Виберіть колір друку.
8
Отриману друк можна роздрукувати відразу або зберегти у вигляді графічного файлу, внісши правки до сторонніх графічних редакторах, наприклад Photoshop.
9
Функціонал програми дає можливість скасувати будь-який крок під час створення друку, або зберегти роботу у вигляді тимчасового ескіз а, відредагувавши його згодом.
Втілення майже будь-якого творчого задуму починається з ескізу. Ескізування - це важливий етап розвитку ідеї та пошук прийнятних форм втілення. Ескіз може стати в нагоді не тільки художнику, а й скульптору, письменнику або інженеру.
Інструкція
1
Починається будь-яка робота з хорошої ідеї, творчої задумки, гіпотези, коли у вас є задум треба переходити до його здійснення і перший крок у цьому - ескізування. Створення ескізу допомагає розвинути, визначити сильні і слабкі сторони майбутньої роботи, створити план по втіленню і знайти вірний формат виконання. У якомусь сенсі, ескізування не тільки пошук форми, але і елемент планування.
2
Якщо ви художник, при створенні ескізу зверніть увагу на композицію, яку створюєте. Як розташовані елементи відносно один одного і від кордонів картини, які пропорції. Ви обираєте форму, розмір і формат майбутньої роботи. Спробуйте різні композиції, вона може бути як замкнутої, так і відкритою, що передбачає розвиток зовні. Визначте, що у вашій роботі головне. Зверніть увагу на те як об'єднані частини в єдине ціле. Цілісність сприйняття роботи важлива умова її гармонійності. Якщо ваша роботи не буде виконана в монохромного техніці може мати сенс створення кольорового ескізу. Тут важливо звернути увагу на колірні співвідношення в картині. Які кольори будуть використовуватися, як будуть розставлені акценти, якою буде загальний колірний характер вашої работи.В можете створити один або кілька ескізів. Зазвичай число начерків зростає якщо робота масштабна. Ескіз часто виконується побіжно у вільній манері, але можуть бути і докладними. Традиційна для ескізів ручна подача матеріалу, але зараз часто використовуються комп'ютерні програми.
3
Фотографи схожим чином створюють ескізи для своїх кадрів. Для фотографа важливі ті ж моменти, що і художнику, розвиток сюжету, гармонійність композиції, цілісність сприйняття. Щоб краще продумати кадр, можна переносити свої ідеї на папір в процесі ескізування.