Як очистити монтажну піну з двері. Як очистити лінолеум від залишків монтажної піни.

Монтажна піна має безліч позитивних властивостей, є хорошим утеплювачем, але якщо її надлишок не видалити відразу, то можуть виникнути проблеми. По-перше, напливи застиглої монтажної піни, безсумнівно, зіпсують зовнішній вигляд дверей, а по-друге - доставлять безліч турбот її господарям, так як видаляти залишки піни не так-то просто.
Вам знадобиться
  • - металева щітка,
  • - скребок, ніж або бритвенное лезо,
  • - захисні рукавички і маска на обличчя,
  • - хімічний засіб для очищення поверхні від засохлої піни,
  • - очищаючі серветки,
  • - ацетон.
Інструкція
1
Скористайтеся металевою щіткою для зашкуріванія поверхні від залишків піни. Користуйтеся їй акуратно, намагайтеся не торкатися поверхні двері , щоб не подряпати її.
2
Обробіть пляма скребком. Надіньте на руки рукавички і маску на обличчя, після цього використовуйте спеціальний очисний засіб.
3
Якщо пляма незначних розмірів, то користуйтеся лезом бритви, а не ножем.
4
Забарвлену поверхню або поверхню, покриту лаком, обробляйте з ще більшим виявом обережності. Засіб може вступити в реакцію з речовинами, що входять до складу покриття дверної поверхні. Тому спочатку перевірте дію реагенту на непомітній ділянці двері .
5
Свіжі і ще не встигли застигнути напливи піни видаліть ацетоном. Але пам'ятайте, що пластикову поверхню ацетон, найімовірніше, зашкодить.
6
Якщо зовнішній вигляд двері не має для вас великого значення, то акуратно видаліть максимальну частину монтажної піни ножем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tBGGucNjHsQ
Корисна порада
Зазвичай фірми, що випускають герметики типу монтажної піни, випускають і засоби позбавлення від них. Нанесіть речовина на засохле оброблене пляму і залиште його для взаємодії приблизно на 10-15 хвилин. Проявляйте обережність, хімічний розчин ні в якому разі не повинен потрапити на незахищену шкіру рук. Якщо все зроблено правильно, пляма легко видалити за допомогою серветки. Цей метод підійде, якщо на поверхню дверей надалі буде нанесено яке-небудь покриття.