Як перемикати вкладки в Opera. вкладки вгорі а сторінка зменшена в опері.

Opera являє собою популярний браузер. У ньому використовуються спеціальні механізми для перемикання між сайтами, перегляду різних сторінок, завантаження файлів і багато чого іншого. Для більш спрощеного використання були розроблені вкладки.
Інструкція
1
Вкладки являють собою невеликі вікна, в яких відображається назва сайту, а також його зменшена картинка скриншота. У браузері раніше було обмежено кількість вкладок, однак нещодавно розробники ввели новий механізм. При цьому користувач може створювати необмежену кількість різноманітних віконець, які зміщуються вниз. Якщо у вас стара версія браузера, завантажте в інтернеті нову.
2
Для цього можете скористатися пунктом «Оновлення програми». Програмне забезпечення автоматично оновить версію вашого браузера і перевстановити в операційній системі. Час завантаження залежить від швидкості з'єднання інтернету. Також можна зайти на офіційний сайт продукту і звідти завантажити програму з усіма оновленнями. Щоб не було помилок у системі, видаліть перед цим стару версію браузера Opera.
3
Як тільки програма буде завантажена, встановіть її на жорсткий диск персонального комп'ютера. Відкрийте браузер. Щоб створити нову вкладку, натисніть правою клавішею на значок «+». Введіть назву сайту та посилання. Далі натисніть кнопку «Готово». З'явиться віконце з даним сайтом. Тепер ви можете перейти на даний портал одним натисканням миші. Створіть ще кілька вкладок. Щоб перемикатися між вкладками, вам досить перенести одне вікно вкладки на місце іншого.
4
При цьому вони автоматично поміняються місцями. Одну й ту ж вкладку можете відкривати необмежену кількість разів. Якщо у вас не вистачатиме місця для відображення вкладки , система автоматично пересуне її вниз. Щоб переглянути або натиснути це віконце, вам достатньо буде прокрутити коліщатко миші вниз і натиснути лівою клавішею миші. В цілому ж можна сказати, що перемикати вкладки в браузері Opera досить легко, особливо тим, у кого стоїть оновлена версія.