Як подивитися розділи Linux. де знаходяться розділи native і swap.

Багато користувачів встановлюють на комп'ютер дві операційні системи - Windows і Linux. Монтуючи в Linux розділи Windows, можна отримати доступ до файлів цієї ОС. Але часом виникає зворотна задача - подивитися розділи Linux з Windows.
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до файлів Linux, скористайтеся програмою Ext2fsd. Вона дозволяє бачити розділи , відформатовані в файлових системах Ext2 і Ext3. Завантажити програму ви можете тут: http://sourceforge.net/projects/ext2fsd/files/Ext2fsd/0.51/
2
Під час установки програми виберіть необхідні опції. Зокрема, при появі віконця з пропозицією вибрати додаткові завдання - «Select Additional Tasks» - відзначте всі пункти. Після цього програма буде запускатися автоматично при старті ОС, ви зможете не тільки читати файли Linux, але і записувати їх. Правда, розробники програми не гарантують правильну запис, тому краще використовувати дану утиліту тільки для читання файлів Linux.
3
Після старту програми ви побачите вікно зі списком знайдених в системі розділів. Лінуксові розділи легко визначити за типом файлової системи - Ext2 або Ext3. Щоб переглянути потрібну частину, його треба примонтировать. Для цього двічі клікніть його мишкою, з'явиться віконце. Якщо ви хочете тільки читати файли, поставте галочку біля пункту «Mouunt volume in readonly mode».
4
Якщо ви поставите галочку біля пункту «Automatically mount via Ext2Mrg», даний розділ буде завжди монтуватися автоматично при запуску програми. Пункт «Mountpoint for fixed disk, need reboot» служить для прив'язки диска до певної букві, його відзначати не варто. Якщо після монтування диска доступ до нього не з'явився, перезавантажте систему. Програма працює як в 32-бітних, так і в 64-бітних системах. Інтерфейс тільки англійська.
5
Переглянути файли Линукса можна і за допомогою добре відомої програми Total Commander, однак на неї доведеться встановити плагін ext2fs.wfx. Завантажити його ви можете тут: http://wincmd.ru/plugring/ext2fsreiser.html
6
Завантаживши плагін, розпакуйте архів. Відкрийте Total Commander, далі: «Конфігурація - настроках: плагіни». У вікні налаштувань виберіть пункт «Модулі файлової системи (.WFX)» та натисніть кнопку «Налаштування». У новому вікні натисніть «Додати» і вкажіть шлях до розпакованого файлу ext2fs.wfx.