Як написати рекламу в газету.

Реклама в газеті - одна з найефективніших форм розміщення. Адже тираж подібних видань дуже великий. Попит на щоденні та щотижневі газети хоч і знизився в останні кілька років, але залишився досить стійким для того, щоб використовувати це ЗМІ як рекламний майданчик.
Вам знадобиться
  • Перелік друкованих ЗМІ регіону розповсюдження реклами, контакти у відділах реклами, розуміння цілей і завдань рекламної кампанії.
Інструкція
1
Визначте цільову аудиторію продукту рекламування. Вибирайте саме ті газети, які читають і/або виписують потенційні споживачі товару чи послуги. Проведіть маркетингове дослідження і знайдіть найбільш затребувані таблоїди. Якщо вам потрібен певний регіон розповсюдження, використовуйте місцеву пресу. Ви заплатите менше, ніж при федеральному розміщенні, а віддача від реклами буде забезпечена.
2
З'ясуйте величину рекламного бюджету. Зробіть запити в кілька газет, які читає ваша цільова аудиторія. Порівняйте зроблені пропозиції з точки зору охоплення і вартості. Заздалегідь прорахуйте очікувану ефективність. Виходячи з цих параметрів, вибирайте найбільш вигідне розміщення.
3
Для того щоб ваше рекламне оголошення помітили відразу, необхідно, щоб воно виділялося на тлі інших. Розробку макету і написання тексту довірте найбільш креативним фахівцям. Ваша реклама повинна продавати товар або послугу вже при першому контакті з кінцевим споживачем. Придумайте нестандартні ходи, які виведуть ваш текст на перше місце.
4
Текст послання повинен містити основні відомості про виробника товару/послуги. Яскравий, закличний слоган і телефон, за яким можна дізнатися подробиці, виділяйте кольором та шрифтом. Обов'язково вкажіть всю інформацію про рекламований продукт відповідно до вимог закону про рекламу. Це знизить ризики пред'явлення претензій третіми особами.
5
Супроводьте рекламу прикметною картинкою, яка відображає суть пропозиції. Якщо є можливість, зробіть макет кольоровим. Він швидше приверне увагу читачів, особливо якщо газета чорно-біла.
Зверніть увагу
Популярність розміщення реклами в пресі обумовлена великою кількістю контактів. Адже одну газету зазвичай читають кілька людей - родичів або колег по роботі.
Корисна порада
Найбільш ефективно працює реклама, розміщена на першій та останній сторінці видання. Майте на увазі, що коштує вона значно дорожче, ніж оголошення всередині газети.