Як поставити акумулятор в авто.

Акумулятор - важливий компонент автомобільного електрообладнання, що забезпечує запуск двигуна. Уміння правильно встановити акумуляторну батарею придасться кожному автовласнику.
Вам знадобиться
  • - акумулятор;
  • - гайковий ключ.
Інструкція
1
Обов'язково перевірте, чи справний акумулятор і герметичний Чи він. Особливо, якщо батарея нова. Якщо ви тільки що купили нову батарею, то цей пункт можна пропустити. Якщо, звичайно, ви впевнені у продавцеві.
2
Встановіть акумулятор на спеціальний піддон, який розташований під капотом. Розташовуйте батарею таким чином, щоб клеми перебували в безпосередній близькості до контактів, куди ви будете їх приєднувати. У деяких автомобілях акумулятор розташовується не під капотом, а, наприклад, під задніми сидіннями.
3
Накладіть клеми на контакти. Щоб не плутатися, запам'ятайте, що до негативного полюса батареї під'єднується чорний провід, а до позитивного - червоний або синій. Перевірте, чи немає замикання. Візьміть гайковий ключ і затягніть болти на клемах. Гайки із зворотного боку також притримуйте ключем. При роботі з акумулятором краще надягти захисні окуляри, щоб іскра не потрапила в очі.
Зверніть увагу
Клеми треба затягувати як слід, щоб контакт не пропав. Загвинчуйте туго. Інакше стартер не отримає вимагається потужності і автомобіль не заведеться. Якщо ви збираєтеся поставити машину на стоянку на тривалий час, звільніть або від'єднайте клему зі знаком «мінус». Тоді акумуляторна батарея нічого разрядітся.Еслі акумулятор розрядився, його треба підзарядити за допомогою зарядного пристрою. Краще робити це в гаражі, а якщо його немає, то на балконі - при зарядці виділяються шкідливі для людини пари.
Корисна порада
При установці акумулятора стежте, чи немає замикання. Якщо це сталося, то або ви підключили батарею неправильно, або проводка пошкоджена. Не варто плутати замикання і роботу реле-переривників. Якщо виникає звук, що нагадує клацання, то перевірте, чи виключені всі системи: чи не включений світло, не включені чи фари, чи не працюють двірники. Все має бути вимкнене.
Автомобільний акумулятор є одним з важливих агрегатів автомобіля, так як саме від нього подається початковий імпульс на стартер для того, щоб автомобіль завівся. І тому для усунення небажаних пригод в майбутньому встановлювати акумулятор необхідно, враховуючи певні правила.
Інструкція
1
Для початку перевірте акумулятор ную батарею на справність і герметичність (можна не перевіряти, якщо акумулятор новий).
2
Потім поставте акумулятор на піддон, розташований під капотом автомобіля (на деяких автомобілях виробники передбачають для акумулятор а інші місця, наприклад, під задніми сидіннями). Ставте батарею так, щоб мінусова і плюсова клеми акумулятор а були близько до мінусового і плюсового контактам автомобіля відповідно. Зазвичай акумулятор ная батарея ставиться "мінусом" направо, тобто до передка автомобіля.
3
Після установки акумулятор а на піддон накиньте клеми на контакти і перевірте автомобіль на наявність деінде замикання.
4
Якщо замикання ніде немає, то туго затягніть клеми на контактах акумулятор а. Для цього ключем «на 10» закрутіть болти, наявні на клемах, утримуючи розташовані на зворотному боці гайки таким же ключем.
Зверніть увагу
Якщо при постановці акумуляторної батареї десь відбувається замикання, то це означає, що акумулятор підключений неправильно або ж десь в проводці є ушкодження. Не плутайте замикання з роботою реле-переривників. Якщо звук нагадує клацання, це означає, що якась система автомобіля включена (наприклад, двірники, фари, світло в салоні і т.д.). Тому перед установкою акумулятора потрібно перевірити, чи виключені всі системи.
Корисна порада
Затягуйте клеми туго, інакше контакт пропаде і стартеру не вистачить потужності, щоб завести автомобіль.Еслі вам потрібно просто відключити акумулятор, то можна лише послабити і скинути мінусову клему.