Як зробити гідравлічний ручник.

Гідравлічний привід ручного гальма - абсолютно необхідна доробка гальмової системи при установці на автомобіль дискових задніх гальм. Гідравлічний ручник координує спрацьовування обох задніх гальмівних механізмів і підвищує активну безпеку авто.
Вам знадобиться
 • - металеві гальмівні трубки - 5;
 • - мідні шайби - 10;
 • - скручування;
 • - заглушка;
 • - гальмівний шланг;
 • - оснастка стандартної рукоятки ручного гальма;
 • - трійник;
 • - пластикові хомути - 50;
 • - гальмівна рідина - 4 л;
 • - регулятор гальмівних сил;
 • - головний циліндр зчеплення;
Інструкція
1
Частково розберіть салон, щоб розчистити простір для прокладки гальмівних шлангів і забезпечити собі зручність. За інструкцією до вашого автомобіля вивчіть пристрій гальмівної системи вашого автомобіля.
2
переобладнують діагональну схему роботи гальмівної системи на поосні. Іншими словами гальмівна система одним контуром повинна задіяти передні гальма, іншим - задні. Для цього на головному гальмівному циліндрі заглушите контури приводу задніх коліс. Потім відключіть контури передніх гальм і об'єднайте їх в один. А за допомогою залишилися контурів задніх коліс змінюйте гальмівну систему.
3
Прокладіть гальмівну магістраль заднього контуру всередині салону. Для цього проведіть шланги в салон через технічний отвір для троса спідометра. При цьому прокладайте шланги таким чином, щоб нічого не зачепити всередині мотоотсека. Самі шланги не забудьте підключити до головного гальмівного циліндра. За допомогою скрутки подовжите магістраль на одну металеву трубку. Згодом замість цієї скрутки встановіть регулятор.
4
Рукоятку ручного гальма обладнайте придбаної оснащенням і встановіть на штатне місце. На вхідний патрубок гідравлічного циліндра ручник а підключіть гальмівну трубку подачі рідини, на вихідний патрубок - гальмівний шланг до задньої частини автомобіля.
5
Усередині кузова над задньою віссю просвердлите три технологічних отвори, якщо машина не має підходящих. Отвори повинні бути рівними по діаметру гальмівним шлангах. Вставте протягнутий до задньої частини машини гальмівний шланг у відповідний отвір і надіньте на нього гумове кільце. Це кільце попередньо розріжте з одного боку і встановіть так, щоб воно захищало шланг від тертя об кузов.
6
Під кузовом автомобіля прикрутіть до шлангу трійник через мідні шайби. Решта гальмівні шланги заднього контуру просмикніть в залишилися отвори і також захистіть кільцями і підключіть до трійника. Сам трійник закріпіть пластиковими хомутами і загерметизуйте всі з'єднання.
7
Переконавшись в герметичності гідравлічних ліній, залийте гальмівну рідину в систему. Прокачувати почніть з заднього контура, а закінчите переднім.
Корисна порада
Регулятор гальмівних сил, головний циліндр зчеплення та гальмові шланги краще придбати від імпортного автомобіля.