Як додати петлі.

Секрет художньо виконаної речі - в доскональному знанні прийомів і, звичайно, умінні їх виконувати. В'язане полотно здатне приймати будь-які форми за вашим бажанням, але для цього потрібно вивчити деякі базові прийоми.
Вам знадобиться
  • - спиці;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Виконайте додаток петель, використовуючи протягання між ними. Наберіть десять петель і зв'яжіть один ряд виворітними. У наступному ряду спочатку зніміть кромочную, потім зв'яжіть дві лицьові. Праву спицю введіть під протяжку між другою і третьою петлею (вістрям до себе) і перекиньте її на ліву спицю (вістря від себе). Зв'яжіть цю петлю лицьовій за задню стінку, продовжите ряд таким же чином до кінця (додавання виходять непомітними, без дірок, завдяки підкручування перетяжки).
2
Зробіть додаток помітним: іноді дірочки в місцях додатків використовуються для створення візерунка і прикраси полотна. Використовуйте прийом додавання із протягання, тільки перекидаючи протяжку з правого спиці на ліву, поверніть спицю вістрям до себе. Таким чином, коротка частина протяжки виявиться не за спицею, як у першому варіанті, а попереду. Потім пров'яжіть петлю так само, за задню стінку. Завдяки тому, що задня стінка стала тепер довгою, в полотні залишиться дірочка.
3
Освойте прийом додавання петель за допомогою накиду: робіть накид (вістря правої спиці повертайте при цьому до себе) по лицьовій стороні в'язання з необхідною частотою. У наступному ряду пров'язуйте накиди лицьовій за задню стінку, таким чином петлі накиду схрещуються і не залишають дірок в полотні.
4
Зробіть додавання, використовуючи петлі попереднього ряду. Виконуйте додавання по лицьовій стороні в'язання: зв'яжіть чотири петлі від кромки, наступну зв'яжіть лицьовій з петлі, розташованої під черговий, потім зв'яжіть лицьовій саму чергову петлю. Наступний ряд зв'яжіть виворітними петлями, звичайним способом.
5
Навчіться виконувати непомітні додавання по краю полотна: зробіть накид між кромочной і наступної петлею по лицьовій стороні полотна, потім - між останньою петлею полотна і останньою кромочной. У наступному ряду зв'яжіть накид виворітного за задню стінку.
6
Спробуйте інший спосіб додавання по краю - пров'язування кромочної петлі два рази. Пров'яжіть кромочную петлю лицьовій за задню стінку, потім ще раз - лицьової за передню стінку. В кінці ряду зв'яжіть кромочную лицьовій за задню стінку, і ще раз - виворітного. У наступному ряду в'яжіть перший кромочную, як звичайно, останню кромочную зв'яжіть лицьовій за передню стінку.