Як злити тосол на Ниві. Який залити тосол в ниву шевроле.

Завод-виробник рекомендує міняти охолоджуючу рідину в системі Ниви «Шевроле» не рідше ніж раз на два роки. Також варто зробити заміну в тому випадку, якщо тосол пожовтів, так як це свідчить про те, що охолоджуюча рідина втратила свої властивості.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі;
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички;
  • - ємність для зливу;
  • - не менше 10 літрів нової охолоджуючої рідини.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль на горизонтальну площадку. Якщо поверхня має ухил, то машину необхідно розташувати так, щоб передня частина знаходилася нижче задньої.
2
Демонтуйте захист картера і бризговики. Це необхідно для того, щоб при зливі рідина не розтеклася по піддону. Також можна знайти будь-яке пристосування для зливу, щоб не знімати захист і бризговики.
3
Знайдіть у салоні автомобіля рукоятку крана отопітеля і поверніть її проти годинникової стрілки до упору. На радіаторі розташована пробка зливного отвору. Підставте під неї ємність, обсяг якої не менше десяти літрів. Акуратно відкрутите пробку.
4
Знайдіть розширювальний бачок. Зазвичай він світлого кольору. Відкрийте пробку на ньому. Не тягніть сильно, щоб не зірвати різьбу на пластику. Також від надмірного зусилля бачок може тріснути.
5
Знайдіть зливний отвір на блоці циліндрів. Підставте під нього ємність і відкрийте пробку. Це дозволить злити охолоджуючу рідину з каналів блоку циліндрів.
6
Промийте охолоджуючу систему, так як за період експлуатації на її стінках може зібратися чимало відкладень. Для промивки можна залити дистильовану воду, додавши в неї спеціальні присадки, які зможуть розщепити відкладення. При цьому присадки потрібно вибирати так, щоб вони не завдали шкоди матеріалу, з якого зроблений радіатор. Щоб ретельно промити радіатор, використовуйте мінімийку «Керхер». Одягніть шланг мийки на патрубок радіатора і включіть її на максимальну потужність. Напір води змиє всі відкладення. Прочистіть зовнішні осередки радіатора. Це полегшить приплив повітря.
7
Залийте нову охолоджуючу рідину. Якщо ви не промивали систему, то заливати слід тільки рідина, якою ви користувалися раніше. Якщо ви промили систему охолодження, то заливати можна тосол будь-якого типу. Лейте тосол до тих пір, поки рівень рідини в розширювальному бачку не досягне максимальної позначки. Не слід переливати, так як зайва охолоджуюча рідина може створити надмірний тиск, який завдасть шкоди системі.
8
Заведіть двигун і дайте йому прогрітися. Після цього заглушите машину і перевірте рівень охолоджуючої рідини. Долийте при необхідності тосол .
Корисна порада
Будьте дуже обережні, так як охолоджуюча рідина дуже шкідлива і отруйна! Намагайтеся не вдихати пари! Зливайте відпрацьовану рідину тільки в ємність, щоб не завдати колосальної шкоди навколишньому середовищу.
Охолоджуюча рідина, виготовлена на основі етиленгліколю, застосовувана в системі охолодження двигунів внутрішнього згоряння і іменована антифризом марки "Тосол 40А" (у перекладі з англійської мови - незамерзаюча рідина), крім своєї основної функції, спрямованої на охолодження працюючого мотора, оберігає двигун від корозії, завдяки спеціальним присадкам. Що істотно збільшує термін експлуатації автомобіля.
Вам знадобиться
  • Викрутка, гайковий ключ на 13 мм, ємність для зливу тосола.
Інструкція
1
Застосування тосола в умовах цілорічної експлуатації автомобіля з часом веде до втрати його властивостей. Визначається якість охолоджуючої рідини простим вимірюванням щільності антифризу. Коли щільність знижується нижче допустимих норм, охолоджуючу рідину в системі охолодження необхідно замінити новим антифризом.
2
У зв'язку з тим, що вказана рідина є вельми отруйною, то при проведенні її заміни в двигуні, потрібно дотримуватися всіх запобіжних заходів при роботі з отруйними хімічними сполуками.
3
Щоб злити старий тосол, необхідно зняти пробку на розширювальному бачку.
4
У нижній частині радіатора, як правило, з правого боку на отвір, призначений для зливу охолоджувальної рідини з радіатора, надівається гумова або силіконова трубка, яка одним кінцем опускається в ємність, призначену для зливу відпрацьованої рідини. А потім викруткою відкривається зливна пробка.
5
Після ємність для зливу антифризу встановлюється знизу під пробкою, розташованої в нижній точці сорочки охолодження двигуна. Після чого пробка викручується гайковим ключем, і стара охолоджуюча рідина зливається з двигуна.
6
Після загортання пробок на місце через розширювальний бачок система охолодження двигуна заповнюється свіжим антифризом.