Як зняти панель з Ford Focus. Як зняти панель приладів фокус 1.

Автомобіль Ford Focus відрізняється міцністю і надійністю. Але навіть у такого автомобіля іноді приладова панель приходить в повну непридатність і вимагає заміни або ремонту. Цю процедуру можна зробити самостійно, так як вона не відрізняється особливою складністю.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації автомобіля;
  • - набір інструментів;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль в гараж. Увімкніть гальмо стоянки і заглушите автомобіль. Відкрийте капот. Зніміть пластиковий кожух, що закриває акумуляторну батарею. Відкрутіть гайки і зніміть клеми з акумулятора. Слідкуйте за тим, щоб клеми не стикалися один з одним. Зняття клем необхідно для того, щоб знеструмити бортову систему харчування.
2
Демонтуйте акуратно елементи облицювання - овальні кільця на отворах повітропроводів і накладки на панелі.
3
Розберіть центральний тунель. Для цього спочатку зніміть кожух важеля коробки передач. Потім вийміть попільничку, яка знаходиться між водійським і пасажирським кріслами. Знайдіть саморізи, які тримають тунель. Акуратно відкрутите їх і зніміть тунель.
4
Подденьте накладку магнітоли і клімат-контролю на центральній частині торпеди. Під нею ви побачите шурупи, які тримають монтажний блок магнітоли. Відкрутіть їх. Витягніть магнітолу і від'єднайте дроти з тильного боку.
5
Витягніть кермо на себе і максимально опустіть вниз. Зніміть пластикову накладку, яка знаходиться під приладовим щитком. За нею ви знайдете два гвинти, які тримають приладову панель . Відкрутіть їх.
6
Вставте викрутку строго по центру під козирок. Намацайте викруткою засувку і потягніть вгору, щоб вона вийшла з кріплення. Після цього висуньте панель на себе. Від'єднайте колодку на тильній стороні і повністю зніміть приладову дошку.
7
Зніміть облицювання стійкий. Кожна кріпиться двома саморізами, які потрібно акуратно відкрутити. Також необхідно демонтувати подушку безпеки пасажира, якщо вона є у вашій комплектації. Подушка кріпиться двома саморізами. При її отриманні будьте дуже акуратні. Від'єднайте шланги воздуховодов з боків і під центральною частиною.
8
Демонтуйте рульову колонку. Для цього зніміть захисний пластик. Знайдіть шурупи, що тримають підставу осі колонки і викрутити їх. Акуратно опустіть кермо на водійське сидіння. Також відкрутите болти, які скріплюють торпеду з жорсткою панель ю у лобового скла. Тепер торпеда тримається тільки на пластикових кліпсах. Розкрийте їх і плавно витягнете торпеду на себе.
9
Від'єднайте всі колодки проводів, попередньо позначивши їх.
Корисна порада
Виносити з салону панель найпростіше через передню пасажирську двері.