Для чого потрібно займатися танцями.

Помічаючи під час вечірнього перегляду телевізора балет або чергове танцювальне шоу, багато хто скептично хмикає собі під ніс, вважаючи, що це лише одна з розваг. Але насправді танці здатні принести колосальну користь кожному.
Існує багато способів, щоб привести своє здоров'я в порядок і зміцнити його. Один з них - танці, якими можна займатися як вдома, так і в спеціалізованих установах під наглядом профессіоналов.Ітак, танцювати корисно насамперед для здоров'я. Рухаючись в танці, ви приводите в дію практично всі м'язи, при цьому навантаження на кровоносну систему залишається оптимальною. Медики рекомендують займатися танцями людям, які страждають від проблем з артеріальним тиском. Дієти, таблетки для схуднення, голодування - все це здатне принести організму величезної шкоди, і навіть якщо зайва вага зникне, то він обов'язково повернеться. Якщо вам хочеться володіти стрункою і підтягнутою фігурою, то достатньо просто записатися в школу танців і почати ходити на заняття. Не можна забувати про те, що у всіх танцюристів - ідеальна постава. Відсутність її, на жаль, давно стало реальністю для багатьох жителів планети. Заняття з досвідченим тренером допоможуть вам оздоровити хребет. Крім того, під час танцю ви вчитеся рухатися плавно і граціозно, а це завжди привертає увагу протилежної пола.В медичному лексиконі є місце поняттю «танцетерапія». Її використовують для того, щоб не тільки зміцнити тіло, а й допомогти людині знайти втрачене душевну рівновагу. Якщо у ваші плани подібна терапія не входить, то одного заняття буде достатньо, щоб відчути емоційний підйом і скинути негативну енергію. Танці часто використовуються в психології, щоб допомогти пацієнтові позбутися тих чи інших комплексів і стати більш впевненим у себе.Еслі ви віддаєте перевагу живому спілкуванню інтернет, то піти на танці вам просто необхідно. Адже саме там ви зможете зустріти цікавих людей, з якими вам захочеться поспілкуватися в реальності, бути може, ви знайдете справжніх друзів, а якщо пощастить, то й майбутнього партнера по життєвому шляху.
Східні танці заворожують, вражають своєю загадковістю, граціозністю, неповторністю і красою. І тому зараз є чимало охочих навчитися таким танцям, які ще й допоможуть знайти хорошу фізичну форму.
Інструкція
1
Вирішіть, яким чином ви хочете займатися арабськими танцями: з викладачем або ж самостійно. У кожного з цих способів є свої плюси і мінуси. На першому етапі навчання рекомендується все-таки звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Він не тільки покаже вам базові елементи танцю, але і навчить грамотно їх виконувати, не пошкодивши суглоби і хребет. Проходження першого етапу відніме у вас не менше місяця: тут все залежить лише від вашої фізичної підготовки, інтенсивності і частоти проведених тренувань.
2
На наступному етапі тренер навчить вас пов'язувати вивчені елементи в єдиний танець. Крім того, до даного моменту ви вже повинні не просто слухати арабську музику, але і чути її, вміти розрізняти її стилі: сучасний і класичний.
3
Якщо вам комфортніше займатися самостійно, тоді необхідно слідувати декільком простим радам. Допомогти при навчанні арабському танцю може відеокурс, в інтернеті їх ціле безліч. Також можна придбати в магазині диски і книги з докладним описом кожного уроку. Однак не забувайте про те, що не варто повторювати відразу всі рухи з навчальної програми. Краще почати з більш простих, лише поступово переходячи до хитромудрих і важким рухам.
4
Перед заняттям рекомендується створити тиху і спокійну обстановку. Подбайте про те, щоб вас ніщо не могло відволікти: вимкніть телевізор, комп'ютер і мобільний телефон. Це допоможе вам розслабитися і налаштуватися на потрібний лад. По можливості складіть графік ваших занять і вирішите, скільки часу ви готові приділяти тренуванням. Оптимально - це година занять, проведений максимально інтенсивно. Крім того, ваші зусилля не пропадуть даремно, якщо ви будете танцювати не рідше разу на тиждень. Немає сенсу надриватися дві або три години поспіль, але робити це раз на місяць. Займайтеся потроху, але частіше.
Корисна порада
Займайтеся перед дзеркалом: так ви зможете спостерігати за своїми рухами і відразу бачити помилки у виконанні.