Як поміняти лампу ближнього світла на "Калині". проблеми зі штатною сигналізацією на лада калині.

Фари автомобіля повинні бути завжди справні, так як вони дозволяють пересуватися в темний час доби. Тому не варто відкладати заміну ламп з міркувань безпеки. В автомобілі «Лада Калина заводські лампи ближнього світла дуже швидко виходять з ладу і потребують негайної заміни.
Вам знадобиться
  • - нова лампа ближнього світла;
  • - гайкові ключі;
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички;
  • - спирт .
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну площадку. Відкрийте капот. Зніміть з мінусовою клеми захисний кожух. За допомогою ключа відкрутіть гайку кріплення клеми. Зніміть клему з акумуляторної батареї, тим самим знеструмивши систему харчування автомобіля. Цей захід обережності дозволить уникнути короткого замикання.
2
Вивчіть книгу по експлуатації автомобіля Лада Калина. У ній докладно описана процедура заміни ламп ближнього і далекого світла. Зніміть блок-фару з роз'єму. Для цього знайдіть все саморізи, що кріплять її до кузова. Акуратно виверніть їх, попередньо запам'ятавши розташування кожного з них. Чи не переплутайте саморізи при зворотній збірці, інакше ви ризикуєте пошкодити гнізда і різьбу.
3
Знайдіть колодку проводів на тильній стороні. Від'єднайте її.
4
Вийміть корпус фари з роз'єму, приклавши невелике зусилля. Протріть фару, так як на її корпусі може виявитися багато пилу і бруду. На тильній стороні знайдіть гумову пробку. Вийміть її з отвору.
5
Від'єднайте клеми з лампи, запам'ятавши їх розташування. Далі потрібно відстебнути засувку. Клямка - це маленький шматочок дроту, притискає лампу . Обережно нахиліть його вниз на півсантиметра.
6
Витягніть стару лампу з паза. Встановіть на її місце нову. Ні в якому разі не торкайтеся голими руками поверхні нової лампи, щоб не залишити на ній жирних слідів! Інакше вона перегорить при першому ж включенні.
7
Якщо ви все ж доторкнулися до лампи голою рукою, то протріть скло спиртом. Зберіть фару в зворотній послідовності і встановіть її на місце. Перевірте працездатність нової лампи.
Зверніть увагу
Обов'язково від'єднайте мінусову клему з акумулятора перед заміною! Купуйте тільки ті лампи, які рекомендовані до установки заводом-виробником.
Корисна порада
Виконуйте процедуру заміни в бавовняних рукавичках.