Як привітати двійнят. торт на день народження двойн.

День народження - відповідальний день не тільки для дитини, але і для батьків. Особливо, якщо він зазначається одночасно для двох малюків-двійнят. Як привітати близнюків, якщо вони вже виросли з повзунків і люблять свята?
Інструкція
1
День народження дитини - це маса турбот, хвилювань, радості, захоплення. А якщо дітей двоє, та ще двійнята? Тоді можете сміливо множити все перераховане на 2, а то і на 3. Але щоб свято вдалося на славу, врахуйте всі дрібниці: вік і темперамент винуватців торжества, їх побажання та ваші можливості, і тоді захід пройде бездоганно і весело.
2
З самого раннього віку двойняшкам весь час доводиться ділити між собою іграшки, якісь речі, види занять. І це найбільша складність для батьків, оскільки необхідно постійно знаходити якийсь компроміс, щоб навчити дітей відчувати свою індивідуальність і водночас жити дружно, без конфліктів, а також не розоритися, потураючи кожному бажанням обох дітей.
3
Якщо вашим діткам всього пара років, то вибрати подарунки і варіант проведення дня народження двійнят вам, швидше за все, буде нескладно. А от якщо дітки вже ходять в сад і мають певне коло друзів-однолітків, тоді запасіться терпінням і продумайте всі дрібниці.
4
Подумайте, яким чином краще провести день народження двійнят . У 3 роки його можна організувати вдома, запросивши пару сусідських дітлахів (якщо ваші дітки дружать між собою). Можете запросити клоуна з розіграшами або сходити в дитячий розважальний клуб, влаштувати свято на природі (якщо дозволяє погода і температура повітря) або відзначити цей день в кафе.
5
Передбачите, щоб при даруванні подарунків не виник конфлікт. До речі, можете запитати у своїх діток, що б вони хотіли отримати на день народження, і купити подарунок на їх замовлення. Не завжди розумно дарувати двойняшкам одне і те ж.
6
Думаючи про кількість гостей, врахуйте розмір бюджету, який ви можете витратити на святкування дня народження, а також рівень товариськості ваших двійнят .
7
Питання про торті може стати каменем спотикання. Адже якщо він буде один, свічки доведеться задувати по черзі або одночасно. Якщо для кожної дитини буде окремий торт, може виникнути суперечка, у кого торт краще, і тут вже буде не до дня народження. Продумайте це питання в деталях.
8
Постарайтеся займатися підготовкою свята разом. Дітям важливо відчувати, що ви довіряєте їм і цінуєте їх допомогу.