Як робити інгаляцію дитині до року.

Інгаляції - це старий і перевірений спосіб лікування нежиті або кашлю. Тільки застосовувати цей метод без обмежень можна, тим більше, якщо мова йде про малюка до року. Мамі необхідно дотримуватися основних правил, які допоможуть вилікувати дитину, а не нашкодити йому.
Вам знадобиться
  • - харчова сода
  • - ромашка аптечна
Інструкція
1
Якщо ваш малюк страждає алергією, то препарат для процедури інгаляції вибирайте з великою обережністю. Не проводьте інгаляцію, якщо температура тіла у вашого малюка перевищує 37оС. Тим дітям, у яких бувають носові кровотечі, інгаляція взагалі протипоказана. Не можна робити інгаляції і в тому випадку, якщо у вашої дитини є захворювання, пов'язані з дихальною або серцевою недостатністю. Перед початком процедур обов'язково проконсультуйтеся з педіатром.
2
Малюкам, яким ще не виповнився рік, досить складно провести інгаляцію звичайним «дідівським» способом, адже їх не можна змусити дихати «через трубочку». Для таких маленьких дітей краще застосовувати спеціальний інгалятор - небулайзер.
3
Ви безбоязно можете застосовувати для процедури содовий розчин, це цілком невинна інгаляція, яка підходить для малюків. Візьміть десять грам соди і розчиніть їх у п'ятистах мілілітрах води. При бажанні соду можна замінити мінеральною лужною водою. За допомогою такої інгаляції сухий кашель стане більш продуктивним і слизові органів дихання пом'якшаться.
4
За допомогою інгаляції з ромашкою можна позбавити малюка від запалення і знищити патогенні мікроби. Інгаляції з ромашкою проводять при запаленні в бронхах, в легенях і в лор-органах. Для приготування розчину візьміть п'ятнадцять грам ромашки аптечної і заваріть її в склянці окропу. Потім потримаєте цей розчин на пару протягом тридцяти хвилин, розбавте ще півлітра окропу, потім дайте розчину охолонути.
5
При лікуванні бронхіту добре допомагають інгаляції зі спиртовими настоянками евкаліпта або календули. Ці настоянки є у продажу практично в будь-якій аптеці. Візьміть 25 мілілітрів води і додайте 22 крапельки настоянки.
6
Інгаляції малюкові проводите максимально обережно, особливо, коли будете розводити вже остиглий розчин окропом. Набагато надійніше для цих цілей придбати сучасний апарат для інгаляцій.
Зверніть увагу
Не забувайте про те, що хворого малюка необхідно обов'язково показати лікарю, щоб він правильно поставив діагноз і призначив необхідне лікування.