Як вибрати фільтр для води.

Від ступеня очищення питної води залежить здоров'я людини. Вода, поки вона тече по водопровідних трубах, збирає пісок, глину, шматочки заліза. Купівля фільтра для води - це одне з найбільш дієвих та ефективних способів отримання чистої питної води. На сучасному ринку представлена велика різноманітність видів фільтрів. Найбільш поширеними вважаються: передфільтри, насадки на кран, стаціонарні фільтри, фільтри глечик виду, універсал.
Інструкція
1
Передфільтр. Такі фільтри призначені для очищення води від нерозчинених домішок (наприклад, пісок, мул, іржа), вони забезпечують захист вашої побутової техніки та сантехніки, яка може вийти з ладу через різних домішок. Також передфільтри істотно полегшують роботу звичайних фільтрів для питної води.Следует звернути увагу, що для очищення холодної або гарячої води необхідно встановлювати різні корпуси і різні модулі, які відрізняються термостійкістю. Крім того, передфільтри бувають різної продуктивності, яка залежить від обсягу корпусу. Для використання в квартирі, вам буде досить встановити десятидюймовий корпус предфільтра.Важно пам'ятати про те, що вода, яка пройшла через передфільтр, не є питною, так як вона очищається тільки від нерозчинних шматків.
2
Насадки на кран - це фільтри невеликого розміру, які приєднуються до крана, коли необхідно очистити воду. Вони мають маленьку швидкість фільтрації (стакан в хвилину). Недоліком такого фільтра вважається те, що їх доводиться досить часто знімати і приєднувати на кран, але їх можна зберігати де завгодно.
3
Стаціонарні фільтри.В даному випадку фільтр вбудовується у водопровідну систему, а сам він перебуває під мийкою. В даному випадку необхідно встановити новий кран, з якого тектиме лише чиста вода. Це найбільш зручний вид фільтрів, адже для миття посуду ви можете використовувати звичайну воду, а для приготування їжі - очищену. Такі фільтри мають максимальний ресурс (4000 - 15000 літрів) та найкоротший час очистки води.
4
Фільтри кувшинного тіпа.Оні представляють собою окремі ємності, які за зовнішнім виглядом нагадують електричний чайник. Вода в таких фільтрах наливається в спеціальний відділ, потім вона проходить через фільтраційний модуль і потрапляє в нову ємність. Тому такими фільтрами можна користуватися в будь-яких умовах.
5
Фільтр-універсал.Также існують такі фільтри, які ви можете використовувати в похідних умовах. Вони універсальні і компактні, ви завжди зможете взяти їх з собою. Ці фільтри завжди бактерицидні, тобто вбивають бактерії.