Як демонтувати гараж-черепашку.

Досі гаражі-черепашки є одним з найбільш популярних типів зберігання машин. Це обумовлено їх невисокою вартістю і мобільністю. Але далеко не кожен власник такого гаража знає, як його розібрати.
Вам знадобиться
  • - молоток;
  • - ключі;
  • - болгарка;
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Вивчіть інструкцію, яка зазвичай додається до гаражу-мушлі. Якщо такої немає, то доведеться імпровізувати. Процес розбирання не відрізняється особливою складністю, проте краще виконувати його разом із помічником. Відкрийте максимально ворота мушлі. Попросіть помічника потримати ворота. У цей час знайдіть противаги і акуратно від'єднайте їх. Зазвичай вони кріпляться залізними болтами. Від часу вони могли заіржавіти. Спробуйте капнути трохи машинного масла. Якщо болти приіржавіли намертво, доведеться зрізати їх капелюшки болгаркою.
2
Відкрутіть болти на даху гаража. Для цього попросіть помічника тримати гайки зсередини за допомогою плоскогубців. Відкручуйте болти зовні гайковим ключем потрібного розміру. Тут також доведеться різати проржавілі болти. Ні в якому разі не вставайте на дах ногами і не спирайтеся руками, адже з кожним зняттям болта міцність конструкції значно зменшується. Робіть всі процедури, використовуючи драбину. Чи не викручуйте болти, що кріплять поперечну балку.
3
Демонтуйте задню стінку, відкрутивши всі шурупи. Зніміть бічні листи. Для цього по черзі відкрутіть верхні поперечні балки. Чи не знімайте разом все балки, так як в такому випадку конструкція втратить упори і звалиться на вас. Останньою розбирають рамку воріт.
4
Усі частини уважно огляньте. Корозійні місця потрібно зачистити, заґрунтувати і наново пофарбувати. Якщо планується зберігати гараж довго в розібраному стані, то слід змастити деталі маслом для захисту від корозії. Зберігайте розібраний гараж тільки в сухому приміщенні. Від перепаду температури на металі буде утворюватися конденсат, який може сприяти швидкому руйнуванню. Оберніть метал поліетиленом, але так, щоб залишалися отвори для природної вентиляції.
Корисна порада
Виконуйте процедуру демонтажу в бавовняних рукавичках, щоб не поранити руки об гострі кути.