Як обтягнути телефон шкірою. обтягнути мобільний телефон шкірою.

Обтягнутий шкірою телефон коштує чималу суму грошей, тому що свідчить про заможність свого власника. Купівля такого апарату доступна далеко не кожній людині. Тому можна самостійно обтягнути шкірою наявний телефон, щоб надати йому унікальність і вишуканість.
Вам знадобиться
  • - шкіра або плівка з імітацією;
  • - ножиці;
  • - канцелярський ніж;
  • - будівельний фен;
  • - мильний розчин;
  • - спирт або одеколон;
  • - клей.
Інструкція
1
Огляньте уважно телефон. Дізнайтеся, чи модифікації його моделі з шкіряною обробкою. Якщо є, то обтягувати шкірою необхідно за аналогією. Якщо ні, то доведеться імпровізувати.
2
Визначтеся з тим, які саме частини будуть покриті шкірою . Більшою мірою це залежить від типу телефон а. У звичайного моноблока не варто обтягувати лицьову частину, так як дуже складно вирізати отвір під дисплей. Якщо у вас IPhone, то затягнути шкірою можна повністю тильну сторону. У розкладачки доцільно покрити тільки зовнішні частини.
3
Розберіть телефон, демонтувавши ті частини, які будуть обтягувати. Інструкцію з неповному розбиранні ви можете знайти в керівництві з експлуатації. Також варто відвідати форум, присвячений моделі телефон а. При повному розбиранні використовуйте тільки спеціальні викрутки, так як телефон ниє болтики мають капелюшки з особливим малюнком.
4
Підготуйте поверхню, на яку буде наноситися матеріал. Для цього вимийте її ретельно з милом в теплій воді. Безпосередньо перед нанесенням знежирте за допомогою спирту або одеколону.
5
Оберіть матеріал, який будете наносити на телефон. Можна вибрати шкіру або штучну плівку, яка імітує шкіру. Другий варіант краще, так як плівку простіше наносити. Вона довговічніша, вартість її невисока, тому можна періодично наносити нову, щоб зберігати бездоганний вигляд телефон а.
6
Знежирте поверхню. Зніміть захисний шар з тильної сторони плівки. Нанесіть на поверхню трохи мильної води і наклейте плівку. Ретельно розтягніть її, щоб всі складки і бульбашки зникли. Візьміть будівельний фен. Рівномірними круговими рухами нагрівайте плівку, одночасно продовжуючи її розтягувати. Краю загніть під тильну сторону і акуратно подрежьте. За цією ж схемою нанесіть плівку на всі деталі. Відкладіть сохнути на ніч. Зберіть телефон.
7
Распарьте шматок матеріалу, якщо ви вирішили обтягувати телефон натуральної шкірою . Знежирте поверхню. Нанесіть на неї розпарену шкіру, змастивши тильну сторону клеєм. Ретельно розгладьте її по всій поверхні. Закріпіть краю, приклеївши їх на тильній стороні деталі. Відкладіть деталь сохнути. Висохла шкіра трохи стиснеться і щільно прилипне до поверхні корпусу телефон а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M0wv_avo7fg