Як купити автомобіль Chevrolet Niva.

Автомобіль Chevrolet Niva приваблює своєю надійністю і невисокою ціною. Якщо ви збираєтеся придбати дану машину, то обов'язково дізнайтеся, на що потрібно звернути увагу при покупці.
Вам знадобиться
  • - прилад для перевірки товщини лакофарбового покриття;
  • - гроші.
Інструкція
1
Вирішіть, яку суму ви готові витратити на покупку Ниви. Це дозволить виділити ті року випуску, які вам по кишені. Не варто кидатися купувати автомобіль, якщо ви бачите, що ціна занадто занижена. Ви ризикуєте придбати несправний або викрадений автомобіль. Найпростіше купувати нову Chevrolet Niva. Адже в цьому випадку слід всього лише знайти найближчий автосалон, вибрати колір і комплектацію і приїхати з грошима і документами в призначений день.
2
Зверніть увагу при первинному огляді на стан лакофарбового покриття. Оглядайте автомобіль тільки в світлий час доби, щоб була можливість уважно розглянути його з усіх сторін при хорошому освітленні. Якщо різні кузовні деталі відрізняються один від одного відтінками, то це свідчить про те, що автомобіль був в аварії. Також варто захопити з собою спеціальний прилад, який показує товщину лакофарбового покриття. З його допомогою ви легко з'ясуєте, чи була крашена дана Нива чи ні.
3
Огляньте салон. Не варто брати автомобіль з рваним і недоглянутих інтер'єром. Адже якщо людина недбало ставиться до інтер'єру автомобіля, то і до технічних вузлів машини слід очікувати такого ж ставлення. Не бійтеся торгуватися при покупці. Намагайтеся знизити ціну, побачивши якісь недоліки.
4
Поставтеся до огляду документів з великою увагою. Купувати найкраще тільки з переоформленням. Купивши Ниву по довіреності, ви ризикуєте в майбутньому втратити її. Для перестраховки попросіть господаря під'їхати до будь-якого стаціонарного посту ДПС, щоб перевірити машину на предмет угону.
5
Слід перед покупкою відвідати автосервіс і перевірити технічний стан машини. Зробіть комплексну діагностику машини. Зазвичай її вартість не перевищує однієї тисячі рублів. Обов'язково попросіть перевірити геометрію кузова і виміряти компресію у всіх циліндрах.
6
Залиште заставу, взявши розписку. Призначте дату здійснення операції купівлі-продажу автомобіля. Біля кожного МРЕВ зазвичай розташовано дуже багато контор, в яких можна укласти договір купівлі-продажу транспортного засобу і оформити страховий поліс.