Як обігріти дерев'яний будинок. камін поступлечніе повітря.

З настанням холодів потрібно подбати про обігрів дерев'яного будинку. У приміщенні в зимовий час має бути тепло і комфортно. Для обігріву ви можете використовувати камін.
Інструкція
1
Камін вже багато років вважається найдосконалішим джерелом тепла. Він добре обігріває приміщення, а також є головним компонентом дизайну дерев'яного будинку . В даний час досить просто придбати камін в магазині. Вони бувають традиційні і осередкові. Традиційний може добре декорувати приміщення і обігрівати навколишнє місце. Вогнищевий камін є в основному декоративним елементом інтер'єру.
2
Каміни бувають відкритого і закритого типу. Також можна часто зустріти кутові, пристінні і внутрішні моделі. Для облицювання і декорації часто використовується штучний і натуральний камінь. Також можна облицювати камін деревом або металом, який має художнє лиття. Реальним твором мистецтва може стати камін, який покритий кахельної (кахельною) плиткою.
3
Для початку визначтеся з місцем розташування каміна. Найкраще його розмістити в загальній кімнаті біля капітальної внутрішньої стіни. Заздалегідь необхідно підготувати міцне несе підставу. Украй не рекомендується встановлювати камін всередину зовнішньої стіни. Він буде створювати досить багато проблем в зимовий час.
4
Хороший камін не рекомендується встановлювати на дерев'яне перекриття. Основа повинна бути бетонне. Пол перед каміном обробіть каменем, підлоги плиткою або ж металом. Врахуйте, дров'яної камін відкритого типу буде викидати разом з продуктами згоряння великі об'єми повітря з приміщення. Саме тому заздалегідь передбачте канал надходження повітря в приміщення взамін ушедшему. В іншому випадку в зимовий час доведеться відкривати кватирку для надходження повітря. Врахуйте, притуляти камін до дерев'яної стіни можна. Найкраще встановити додаткову захисну стіну з негорючих матеріалів. Добре підходять для цієї мети цеглу, газосиликатні і гіпсові блоки.