Як під'єднати дзвінок. Як підключити дзвінок дверний.

Дверний дзвінок є невід'ємним пристроєм квартири. Встановити його досить просто, проте потрібно враховувати всі тонкощі. Під'єднати дверний дзвінок ви можете самостійно.
Інструкція
1
В даний час виділяють два типи дзвінків: бездротові і дротяні. Проводове пристрій працює від електромережі. У даних моделях дзвінок з корпусом з'єднуються проводом. Дані дзвінки вважаються найнадійнішими. Бездротові дзвінки мають більше переваг, проте вони коштують дорожче. При установці вам не доведеться прокладати електропроводку. Працюють вони від елементів живлення. У разі відключення електроенергії дзвінок працюватиме в своєму звичайному режимі. Врахуйте, бетонні стіни і залізні двері можуть створювати великі перешкоди радіосигналу, який випускається бездротовим дзвінком. Вам також доведеться час від часу міняти елементи живлення.
2
Провідний дзвінок найкраще розміщувати поруч із дверима. Для початку просвердлите отвір в дверній рамі. Воно буде необхідно для виведення звонкового дроти назовні. Для такого дзвінка рекомендується використовувати двожильний ізольований провід. Потім вам необхідно його приєднати до клем кнопки дзвінка. Кнопку дзвінка зафіксуйте на стіні над отвором.
3
Якщо живильний елемент дзвінка знаходиться в його корпусі, то інший кінець дроту необхідно приєднати до двох клем на батареї. Якщо ж батарея розташовується окремо, то вам доведеться протягувати дріт від дзвінка до кнопки. Дроти обов'язково потрібно розрізати. Кожен кінець повинен бути приєднаний до клеми дзвінка. Потім проведіть провід до батареї і з'єднайте його з клемою.
4
Для підключення дзвінка до трансформатора необхідно приєднати його до розподільній коробці проводом. Дзвінкові клеми з'єднайте з клемами трансформатора. Дотримуйтесь напругу. Вам залишилося тільки закріпити дроти на клемах в корпусі дзвінка. Для цього обов'язково ознайомтесь з інструкцією виготовлювача. В ній повинно бути докладний опис підключення.