Як шукати книги в інтернеті.

Деяким може здатися, що немає нічого простішого, ніж знайти книгу в Інтернеті. Насправді це не так. Всі верхні рядки пошукача показують лише онлайн-магазини.
Вам знадобиться
  • - доступ в Інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Знайти книгу в Інтернеті часто буває дуже важко. Коли вводиш автора і назву в пошуковик, результат завжди однаковий: платні сайти пропонують за певну суму придбати друковане або електронне видання. Безкоштовні ж екземпляри деколи знайти буває просто нереально. Для початку потрібно звикнутися з тією думкою, що звичайні пошукові системи використовувати не варто. Існує спеціальний сайт, присвячений різноманітної літератури. Назва його - «Книжкова пошукова система». Дана електронна бібліотека ebdb.ru являє собою склад з двох мільйонів всіляких електронний видань.
2
Щоб знайти книгу на ресурсі www.ebdb.ru, зайдіть на сайт. Вам пропонується можливість скористатися каталогом, де можна підібрати літературу, якщо ви ще не визначилися, що саме хочете почитати. Як альтернативний варіант - зручний у використанні пошуковик. Введіть ім'я автора або назву книги та натисніть кнопку «знайти».
3
Скористайтеся налаштуванням пошуку у верхньому меню. Дана фільтрація дозволить відсіяти ту непотрібну літературу, яка зазвичай пропонується, якщо потрібне вам не було знайдено.
4
Підпишіться на новини RSS, які пропонує даний ресурс. Потрібно ввести ключове слово, за яким ви хочете знайти книгу, і при появі даної літератури на сайті вам на пошту буде надсилатися сповіщення з посиланням на документ. Так ви завжди будете в курсі оновлень бібліотеки.
5
Можна, звичайно, скористатися відомими сайтами google.ru або mail.ru, але там буде складніше знайти потрібну вам літературу. Тому тут рекомендується користуватися розширеним пошуком. З його допомогою ви заздалегідь зможете відсіяти платні онлайн-магазини, і в результатах з'являться лише перевірені електронні бібліотеки (частина з них вже також стала платною).
Корисна порада
Якщо ви хочете знайти щось конкретне, то для швидкості найкраще скористайтеся розширеним пошуком.